Viper Mini vs Pulsefire Haste

Peki aradaki fiyat farkına değer mi ya da 500 tl ye haste dışında daha iyisi var mı?
Önerebileceğim modeller zamlanmış hep 700 lira bandında Haste günümüz için yeterli bu bütçeye en iyisi olduğunu düşünüyorum. Eğer fiyatı yükseltebilirseniz el tutuşunuz uyuyorsa direkt V2 de alabilirsin.

Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi. Aralarında fiyat farkı var 2 katı neredeyse ancak hafif ve güzel fareler. Siz olsanız hangisini alırdınız?

Dostum istersen yorumumu önemsemeyebilirsin çünkü iki mouseden alakasız. Ben Razer DeathAdder V2 aldım ve hayatımda yaptığım en iyi seçeneklerden biri diyebilirim. Gerek ergonomi gerek dünyanın en iyi sensörleri olsun ayrıca Click'leri mükemmel bir araştırın bence :D

Pulsefire Haste daha iyi sensöre ve kabloya sahip bir fare. Ek olarak daha büyük. Ancak Viper Mini optik anahtarlar kullanıyor ve tıklama gecikmesi biraz daha az. Pulsefire Haste bir tık daha iyi olsa da ikisi de gayet alınır. Haste için aradaki fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum.

Konuda bahsedildiği gibi Deathadder V2 modeline de bakın. Sensörü iki üründen de iyi, tıklama gecikmesi Viper Mini ile aynı. Fazladan para verecekseniz bu ürünü tercih edin.

Geri
Yukarı