Virtual box 10.14 Catalina kurulumu

DeGaston

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba bugün Catalina yükledim vb ile. İki sorunum var. Her açışımda tekrar terminalden kod girip 1080p yapmam gerekiyor. (Ekran ortalandigi için). 2. olarak da ben 30 GB ayırmıştım. Onu arttırabilir miyim tekrar kurulum yapmadan?

Merhaba bugün Catalina yükledim vb ile. İki sorunum var. Her açışımda tekrar terminalden kod girip 1080p yapmam gerekiyor. (Ekran ortalandigi için). 2. olarak da ben 30 GB ayırmıştım. Onu arttırabilir miyim tekrar kurulum yapmadan?
Maalesef tekrar kurulum yapmadan alan artıramazsınız. Terminale hangi kodu yazdınız? Benim daha önce bir kod vs. yazmam gerekmemişti.

Terminale hangi kodu yazdınız?
Screenshot_2021-04-14-07-42-14-784_com.google.android.youtube.jpg

Ayrıca şimdi farkettim mikrofon ve hoparlör çalışmıyor.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 973411
Ayrıca şimdi farkettim mikrofon ve hoparlör çalışmıyor.
VirtualBox çok yoruyor, ayrıca wmwarede ısoyu başlatır başlatmaz kod falan istemeden 2 dk içinde mac os Catalina geliyor sürdür yazısı ile, bence wmware içine kurulum yapın, bende o kadar hızlı ki şuan biraz yavaşladı ama Windows yerine onu kullanıyorum. Wmware son sürümü indirerek yapabilirsiniz.

VirtualBox çok yoruyor, ayrıca wmwarede ısoyu başlatır başlatmaz kod falan istemeden 2 dk içinde mac os Catalina geliyor sürdür yazısı ile, bence wmware içine kurulum yapın, bende o kadar hızlı ki şuan biraz yavaşladı ama Windows yerine onu kullanıyorum. Wmware son sürümü indirerek yapabilirsiniz.
Merhaba,sanalıma macos kurmak istiyorum ama kuramıyorum yardımcı olma şansın var mı? telegram:mhmtgokcen

Yeni konular

Geri
Yukarı