Virtualbox Çözünürlük Hatası - Could not find a registered machine

Hakan Gül

Hectopat
Youtube videosundaki gibi izledim her şeyi tamam çözünürlük hata veriyor. Yardımcı olur musunuz ?

Daha önce açılmış arkadaşın sorunu çözülmüş ama bende çözülmedi. Ekran çözünürlüğü 1366x768 dir. Kod kısmındaki yerine ekran çözünürlüğümü yazdım ama olmadı.

- - - Güncellendi - - -

Hiç Kimse de mi bilmiyor arkadaş ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hakan Bey hiç kimse de mi bilmiyor diye sitem etmişsiniz ama ortada cevaplanabilecek kapasitede bir sorunuz yok. Hata alıyorum demişsiniz ama hatayı yazmamaışsınız bile. Yani daha soru sormayı başaramadan cevap bkelemeniz gerçekten çok manidar. Nasıl bir kod girdiniz ve nasıl bir hata elde ettiniz ? Bunları yazmadan nasıl cevap bekleyebiliyrosunuz ? Bunu mantığınız alıyor mu?

Sonuçta biz de burada soruları analiz edip cevap veriyoruz. Yani ben eskiden müneccim değildim...

Cevap istyorsanız önce soru sormayı öğrenininiz.

Burak bey aynı sorun bende de var ve parametreler desteklenmiyor şeklinde bir hata alıyorum. Şu an sanal Mac'teyim tam ekran yapamıyorum çözünürlükten dolayı. Acaba kurulumda çözünürlük ayarlarını yaparken yalnızca 1366x768x32'yi seçmiştim ondan kaynaklanabilir mi? Hepsini seçmemiştim.

x8Dmla.png

Hata bu. Başka arkadaş açmıştı bu konudan o yüzden belirtmedim, çünkü aynı hata var. Virtualbox'ı kapatıp öyle deneyin demişsiniz yaptım olmadı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı