Virturalbox, Windows XP kurulum ekranında kalıyor

VMware'in ticari olmayan ücretsiz sürümünü indirdim ve çalıştı. Virturalbox'ta neden olmadı bir fikrim yok☹️

VMware daha gelişmiş bir uygulama ama VirtualBox'ta o kadar kötü değil belki bir ayarı yapamamışsınızdır.

VMware daha gelişmiş bir uygulama ama VirtualBox'ta o kadar kötü değil belki bir ayarı yapamamışsınızdır.

Şu an ISO dosyasını indiriyorum kuracağım yavaş mı değil mi sonucunu yazarım.

Şu an ISO dosyasını indiriyorum kuracağım yavaş mı değil mi sonucunu yazarım.

Kurdum ve sıkıntı yok en son VirtualBox'da olduğunuza emin misiniz?
Sanal makine için 2 GB RAM 4 işlemci 18 MB ekran kartı verdim.

Çok ilginç, VB'deki sorun yani, kimsede çıkmayıp sende çıkması hocam.
Sorun acaba SSD'mde mi diye düşündüm ama sanal diski USB ile kullandığım SSD'de oluşturamadım. Oluşturabilseydim bir de öyle deneyecektim. Yaklaşık 3-4 saat bekledim ve ilk resimdeki 39 dakika anca 20 dakika falan olmuştu.

Sorun acaba SSD'mde mi diye düşündüm ama sanal diski USB ile kullandığım SSD'de oluşturamadım. Oluşturabilseydim bir de öyle deneyecektim. Yaklaşık 3-4 saat bekledim ve ilk resimdeki 39 dakika anca 20 dakika falan olmuştu.
Oluşturulabiliyor aslında neden oluşturulmadı ki?

Oluşturulabiliyor aslında neden oluşturulmadı ki?
Böyle bir seçenek sunmamıştı ki. Sanal disk oluştur var, var olanı kullan var ya da oluşturma var. Sanal disk oluştur diyince direkt C sürücüsündeki belgelerimin içine açtığı kendi klasöründe sanal bilgisayarın vdi uzantılı diskini yaratıyordu. Herhangi bir göz at, konum seç gibi bir şık yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı