Virüs bulaşan dosyalar nasıl kurtarılır?

Yanlışlıkla yapamayıp rapor oluşturmuşsunuz gibi. "Select Directory" kısmından dizin belirtip "Decrypt" demelisiniz.

Başka ve uyumsuz bir anahtarla sakın denemeyin. Sadece ".lapoi" için olan deneyin.

Son düzenleme:
Yanlışlıkla rapor oluşturmuşsunuz gibi. Rehberde anlatıldığı gibi "Djvu Key" kısmından ".lapoi" için uygun anahtarı gireceksiniz rehber konusunda yazıyor sonra "Select Directory" kısmından dizin belirtip "Decrypt" demelisiniz.
Djvu key kısmını tıklayınca Personel ID istiyor hocam.O nedir?

@brkgl656
Dikkatimden kaçmış o halde "Personal ID" sakın girmeyin. Programı kapatın ve baştan açın ardından sadece şifreli dosyanın bulunduğu dizini "Select Directory" kısmından seçip "Decrypt" diyin.

Rehberde zaten yeterince açıklayıcı yazıyor.
Dediğiniz işlemi yaptım fakat 'No key for ID : ...' diye devam ediyor.Sonuç başarısız.

Rehberde gayet net anlattım. Orada sizin kimliğiniz bulunmuyor. Kimliği bulunmayıp elinde key olan da yok ise orada açıkça siyah punto ile şifresi çözülmeyenler diye yazmışım, okuma gayreti gösterirseniz işiniz daha kolaylaşır.
Oradaki linklere gönderebilen göndersin gönderemeyen için ne yapması gerektiğini de konuda belirtilmiştir.

Rehberde gayet net anlattım. Orada sizin kimliğiniz bulunmuyor. Kimliği bulunmayıp elinde key olan da yok ise orada açıkça siyah punto ile şifresi çözülmeyenler diye yazmışım, okuma gayreti gösterirseniz işiniz daha kolaylaşır.
Oradaki linklere gönderebilen göndersin gönderemeyen için ne yapması gerektiğini de konuda belirtilmiştir.
.Anladım, sağ olun.
Merhabalar. HDD tamamen gitti artık... Bilgisayar görüyor ama içine giremiyorum. Aynı uzantılı dosya şifresi yayınlanmış ama benimkine uymuyor. En azından birkaç dosyaya ulaşabiliyordum artık ona da ulaşamıyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı