Virüs bulaşması sonrası nasıl bir yol izlenmeli?

Yani demek istediğim virüs ne kadar FPS düşürmüş olabilir ki?
Arada nereden baksan sizin demenize göre 200-250 FPS fark var.
Oyun içerisinde sıcaklık ve kullanım yüzdelerine baktınız mı?
Bu kadar performans farkı oluşturabilecek nasıl bir tehlikeli bulaşmış olabilir orasını bilemeyeceğim.

Dostum sende banamı soruyorsun 😁 😁
Sıcaklık değerlerine bakmadım AIDA64 kullanıyordum satın almadım 30 günlük deneme süresi bitti.
Üstüne üstlük sıcaklık değerinde problem yaratacak bir sistemim yok.
Ekran kartım AMD Radeon RX 5600 XT Mech OC.
İşlemcim Intel Core i5 9. nesil.
Hem PC'm de yeni 4ay önce topladım.

Siz bilirsiniz. Riskli yöntem değil kendileri ama hiç yapamam derseniz de götürebilirsiniz.

Dediğim gibi dostum hiçbir şey bilmiyorum.
Tekrar teşekkürler.

Ekleme yapıyorum. Tek sorun kardeşinizin indirdiği şeyler değil galiba. Masaüstünde gözüme uTorrent falan takıldı. Muhtemelen korsan oyun/program kullanıyorsunuz. Onları da silin.

utorrent 1 aydan daha fazladır kullanmıyorum dostum
Kullanmamanla alakası yok. Korsan bir oyun indirildi mi? Silsen bile artıkları silinmemiş olabilir. Özellikle rootkitler antivirüsler tarafından genelde silinemediği için rootkit silme programları geliştiriyorlar. Umarım rootkit yememişsinizdir.

Orijinal olmayan her şeyi silip önceki sayfada söylediğim adımları uygulayın.

Kullanmamanla alakası yok. Korsan bir oyun indirildi mi? Silsen bile artıkları silinmemiş olabilir. Özellikle rootkitler antivirüsler tarafından genelde silinemediği için rootkit silme programları geliştiriyorlar. Umarım rootkit yememişsinizdir.

Orijinal olmayan her şeyi silip önceki sayfada söylediğim adımları uygulayın.
ben cevavıbımı aldım dostum bence kısaca format şart
yine çok teşekkür ediyorum

Hocam yanlış anlamayın. Yapımcılar emek veriyor oyunları yapmak için ve emeklerini çıkarmak için ücret ile satıyorlar, korsan bana göre emek hırsızlığı ben de zamanında yapıyordum şimdi yapmıyorum hem sistem güvenliği açısından kötü size önerim korsan indirme indirtme.

Hocam yanlış anlamayın. Yapımcılar emek veriyor oyunları yapmak için ve emeklerini çıkarmak için ücret ile satıyorlar, korsan bana göre emek hırsızlığı ben de zamanında yapıyordum şimdi yapmıyorum hem sistem güvenliği açısından kötü size önerim korsan indirme indirtme.
estağfurullah dostum ama ne yazikki bazı oyunlara 100 lira ve üzeri vermek akıl kaarı olmuyor belki torrent danda kaynaklı bir sorun olabilir ve kesinlikle formattan sonra torrent indirmiyeceğime eminim😁

Yeni konular

Geri
Yukarı