Çözüldü Virüs bulaştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AstroAnduin

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda laptopa güvenilir bir siteden crack oyun indirdim fakat her laptopu açtığımda reklam çıkıyordu. Regedit sayesinde reklam çıkmasını sildim fakat daha fazla virüs var mı emin değilim 👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yakın zamanda laptopa güvenilir bir siteden crack oyun indirdim fakat her laptopu açtığımda reklam çıkıyordu. Regedit sayesinde reklam çıkmasını sildim fakat daha fazla virüs var mı emin değilim 👍
Olmaz olur mu? Crack virüslerin yuvasıdır. AdwCleaner, Malwarebytes, Kaspersky, ESET veya Hitman Pro (Bana göre en iyisi Hitman Pro) indir ve tam tarama yap.

Hitman Pro : HitmanPro. Advanced malware scanning and removal with Hitman Pro.
---
ESET : ESET Internet Security
---
AdwCleaner : AdwCleaner - Free Adware Cleaner & Removal Tool | Malwarebytes
---
Malwarebytes : Malwarebytes Cybersecurity for Home and Business | Anti-Malware & Antivirus
---
Kaspersky : Ev ve İşletmeler İçin Kaspersky Siber Güvenlik Çözümleri | Kaspersky | Kaspersky
Rescue Disk biraz uzun bir yol, eğer KVRT gibi araçların üstesinden gelemeyeceği bir durum varsa kullanılabilir, adım adım ilerlemek en doğrusu.
Evet haklısınız. Ama şahsen ben hemen rescuse diski kullanmayı tercih ederim deneme tarama ve silme ile zaman kaybetmemek için.

Geri
Yukarı