Virüs için format şart mıdır?

KS
Drachaos

Drachaos

Decapat
Anladim.
Aslinda normal protokol enfekte cihazla ayni agda bulunan tum diger cihazlarin ve bagli tum disklerin temizlenmesi. Ev kullanicisi icin gerek yok tabi.
İndireyim.
Anladim.
Aslinda normal protokol enfekte cihazla ayni agda bulunan tum diger cihazlarin ve bagli tum disklerin temizlenmesi. Ev kullanicisi icin gerek yok tabi.
Regedit temizleyicisi var mı bildiğiniz sağlam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dos

Hectopat
Kaspersky, Malwarebytes tarzı virüs programlarıyla tarama yapıp virüs bulamadıysan temiz sayılır. Gönlün rahat değilse temiz bir format iyi gelir.

Murat5038

Yottapat!
Katkıda Bulunan
Yer
Sakarya
Kaspersky IS ile tarama yaptıysan ve kullanmaya başladıysan sıkıntı yok dediyse yoktur sorun çıkartmaz.
Bu konuları konuşmadan önce bunları yapmış olsan zararlı da girmezdi, bunları da konuşmamış olurduk.

KS
Drachaos

Drachaos

Decapat
Kaspersky IS ile tarama yaptıysan ve kullanmaya başladıysan sıkıntı yok dediyse yoktur sorun çıkartmaz.
Bu konuları konuşmadan önce bunları yapmış olsan zararlı da girmezdi, bunları da konuşmamış olurduk.

Aslında virüslü bir şey indirdiğim sayılmaz. Single player oyun için hack ve mod indirmiştim sitelerden. Bazıları trojan ve hacktool dedi ama site güvenilir herkes öneriyor. Ben iyice temizledim, yani tedirgin oldum, ondan söyledim. KVRT ile sıkıntı çıkmadı, komple silmiş midir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yukarı