Virüs Programı Kurduktan Sonra PC Açılmıyor

Predator41

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim bugün olan bir sorunumu sizinle paylaşacağım. 1-2 gün önce virüs programım bitti ve bugün programı kaldırdım fakat PC yeniden başlatmadım. Windows Defender PC'de trojen vs buldu ve temizledi 1 tanesini bulamadı vs. Başka bir virüs programı kuruyordum ve PC resetlemeden kuramayacağımı söyledi virüs programı çünkü PC'me reset atıp eski virüs programından kurtulmamıştım. Reset attım attıktan sonra ise bilgisayar Otomatik Tarama Başlatılıyor ve ondan sonra da Otomatik Onarım geliyor ve bilgisayarınız düzgün başlatılamıyor diyor ve PC'mi hiçbir şekilde açamadım. Otomatik onarım denedim fakat windows/system32/logfiles/srt/srttrail.txt diye günlük dosyası yazıyor. Windows'u yüklediğim CD şu an elimde yok kaybettim. Yardım lütfen, profesyonel e-spor ile ilgileniyorum, her dakika benim için önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani hata yapmışsın bir programı doğru kaldırmadan başka aynı tür program yüklemeyin hele ki antiviürsleri. Diğer yaptığın hata antivirüs olmadan defender ile virüsleri silmeye çalışman. Sosyalden Win 8.1 veya Win 10 indir format atın. Yedek alınacaksa live cd ile alıp atın. Kurtarma yolları var ancak zamanın önemli dediğin için en kısa yol bu. Bir daha da antivirüs olmadan bilgisayar kullanma.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı