Virüs silinmiyor

Kaspersky ile tam tarama yap ve revo uninstaller ile hala program kalıntısı varsa kaldır. Sorun düzelmezse temiz kurulum yap.

https://www.kaspersky.com/downloads/thank-you/free-virus-removal-tool 181 MB'lık KVRT indiriyor arkadaş sonra sözleşmeyi kabul ediyor (her yerde mi sözleşme olur be). Sonra programı çalıştırdığında taranması gereken yerler kısmından zaten otomatik seçili olanları ellemeyip + olarak sistem diskleri seçip taramaya bırakıyor. SSD varsa 30 dk 1 saat içinde tüm sistem taranır temizlenir, yoksa 2 3 saatini alır ki sistemi adam akıllı kullanamaz. Çünkü sistemi taradığı için kastırır. Tarama sonucunu zaten gösteriyor, bak bunu buldum şöyle virüs, sileyim mi silmeyeyim mi diye. Zaten zararlı yazılım ise direkt delete seçiyor program değilse senin inisiyatifine kalıyor.

Arkadaşlar Kaspersky'la taradım hâlâ duruyor, virus degıl herhalde.

https://www.kaspersky.com/downloads/thank-you/free-virus-removal-tool 181 MB'lık KVRT indiriyor arkadaş sonra sözleşmeyi kabul ediyor (her yerde mi sözleşme olur be). Sonra programı çalıştırdığında taranması gereken yerler kısmından zaten otomatik seçili olanları ellemeyip + olarak sistem diskleri seçip taramaya bırakıyor. SSD varsa 30 dk 1 saat içinde tüm sistem taranır temizlenir, yoksa 2 3 saatini alır ki sistemi adam akıllı kullanamaz. Çünkü sistemi taradığı için kastırır. Tarama sonucunu zaten gösteriyor, bak bunu buldum şöyle virüs, sileyim mi silmeyeyim mi diye. Zaten zararlı yazılım ise direkt delete seçiyor program değilse senin inisiyatifine kalıyor.

Abi benim şu an PC de alta calıssan 2 şey var. Biri buddle vb bisi digeri ise antivirus. 2'sini de virus olaak gormuyor, nasıl sılerım? Yani Kaspersky ise yaramıyor.

İmzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonucunu paylaşın.

Arkadaşlar Kaspersky'la taradım hâlâ duruyor virus degıl herhalde.

Abi benim şu an PC de alta calıssan 2 şey var biri buddle vb bisi digeri ise antivirus 2'sini de virus olaak gormuyor nasıl sılerım yani Kaspersky ise yaramıyor.

Bana öncelikle virüs sandığın şeyleri görev yöneticisinden at, sonra da KVRT'yi nasıl çalıştırdığını at. Sana söyleyeyim taramayı yanlış yaptığını.

Avast'a saldırmayı bırakın artık. En iyi antivirüslerden birisidir. Avast'la tam tarama yaptınız mı? Her zaman antivirüs yetmez. Kullanıcının da bir şeyler yapması gerekiyor.

Dosyayı VirusTotal sitesine yükleyip sonuç bağlantısını paylaşın.

Ben de Kaspersky ile tarama yaptım, sorun bulunamadı dedi ve hala bridlebuddles çalışıyor.
Kaspersky önerenler kendini pek iyi hissetmiyor. :D

Bu bridlebuddles virüsü bana da bulaştı bu virüs kripto madenciliği yapıyor sıkıntı bir virüs. Ben çalışmasını durdurdum nasıl yaptım bilmiyorum ama özelliklerden izinlerini vs kapattım şu an çalışmıyor ama hala duruyor silinmedi değişiklik yapmama izin vermiyor silemiyorum bilen varsa izni nasıl alacağımı yardımcı olabilir mi?

Öncelikle merhaba, yeniyim aynı sorun bende de oldu. Sorunun kalkması için ilk önce bütün izinleri kaldır uygulama özelliklerinden, sonra Unlocker'ı yükle. Uygulamanın kilidini aç ve aile bas, anında sorunsuz siler.

Yeni konular

Geri
Yukarı