Virüs silinmiyor

forcexe

Hectopat
Evet arkadaşlar görselde gördüğünüz gibi ramnit virüsü musallat olmuş durumda şu anda bilgisayara, 2-3 tane antivirüs programı indirdim ancak hiçbir işe yaramıyor, görmüyorlar bile. Tek gören Windows Defender oldu, o da eylemleri başlat dememe rağmen hiçbir şekilde virüsü silmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2022-12-22_165405846.png
    resim_2022-12-22_165405846.png
    7,4 KB · Görüntüleme: 99
Evet arkadaşlar görselde gördüğünüz gibi ramnit virüsü musallat olmuş durumda şu anda bilgisayara, 2-3 tane antivirüs programı indirdim ancak hiçbir işe yaramıyor, görmüyorlar bile. Tek gören Windows Defender oldu, o da eylemleri başlat dememe rağmen hiçbir şekilde virüsü silmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?
False Positive

Dosya yolunu takip etmeyi dene.

Geri dön ayarı açıkmı?
Bu virüs ortalama 1 aydır var bilgisayarda tahminimce, Kaspersky indirince tehdit yok dediği için virüsü sildi zannetmiştim ancak duruyor olduğu yerde. Aradan geçen 1-2 aylık zaman diliminde önemli dosyalar indirdim bilgisayara. Geri dönme ayarı da çözüm sunmuyor şuanda benim için.

Geri
Yukarı