Virüs şüphesi olan bilgisayarda format USB'si hazırlanırsa virüs USB belleğe bulaşır mı?

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar laptopumda bir virs olduğunu düşünmeye başladım, geçen bir dosya indirdim hatta eski bir konumda da var (dün) neyse bu PC'de format flash'ı hazırlasam virus flash'a bulaşır mı? Bir de format flash'ı Rufus ile mi hazırlanıyordu?

Arkadaşlar laptopumda bir virs olduğunu düşünmeye başladım, geçen bir dosya indirdim hatta eski bir konumda da var (dün) neyse bu PC'de format Flash'ı hazırlasam virus Flash'a bulaşır mı? Bir de format Flash'ı Rufus ile mi hazırlanıyordu?

Şüpheniz varsa internet kafede ya da tanıdık birinin bilgisayarında hazırlayın. Rufus ile evet.

Arkadaşlar laptopumda bir virs olduğunu düşünmeye başladım, geçen bir dosya indirdim hatta eski bir konumda da var (dün) neyse bu PC'de format flash'ı hazırlasam virus flash'a bulaşır mı? Bir de format flash'ı Rufus ile mi hazırlanıyordu?
Virüslü bilgisayardan format USB'si mi hazırlamak istiyorsunuz?

Virüslü bilgisayardan format USB'si mi hazırlamak istiyorsunuz?
Aynen flash'a bulaşır mı diyorum.

Bence laptopu ilk önce tarayın:

Kaç kere taradım ESET de patladı Ekranda bir sürü sürücü yüklenemiyor gibi birşey yazıyordu araştırdım virusmuş zaten şüphem vardı

İnterneti kesip hazırlayabilirsiniz.

İnternet kafeden veya yakınınız birinin bilgisayarı ile yapabilirsiniz. Bu arada ben kendi format USB belleğimi Rufus kullanmadan Media Creation Tool ile hazırladım.

Geri
Yukarı