Virüs var ne yapmalıyım?

Teşekkürler Setup'u açtımda daha sonra Windows 10 Security'i çalıştırdım offline şekilde herhangi bir şey bulamadı sizce ne yapmamı önerirsiniz?

Kaspersky sağlam bir virüs temizleme yazılımı değildir, bunun için anti malware yazılımları var, Malwarebytes ve Emsisoft emergency kit ile tarama yapın tarama bittikten sonra bulaşan virüsü bulacaktır eğer virüs bulaşmadıysa ve açacağınız yazılımdan şüpheleniyorsanız deepfreez kullanın böylece virüs bulaşırsa bilgisayarınızı yeniden başlatırsınız ve tekrar kaldığınız yerden devam edersiniz, Kaspersky tavsiye etmiyorum eğer sağlam bir güvenlik programı istiyorsanız Comodo kullanın.

Kaspersky sağlam bir virüs temizleme yazılımı değildir, bunun için anti malware yazılımları var, Malwarebytes ve Emsisoft emergency kit ile tarama yapın tarama bittikten sonra bulaşan virüs ü bulacaktır eğer virüs bulaşmadıysa ve açacağınız yazılımdan şüpheleniyorsanız deepfreez kullanın böylece virüs bulaşırsa bilgisayarınızı yeniden başlatırsınız ve tekrar kaldığınız yerden devam edersiniz, Kaspersky tavsiye etmiyorum eğer sağlam bir güvenlik programı istiyorsanız Comodo kullanın.

Arkadaşım, Comodo güzel değil, Kaspersky kullanmayı bilmediğin için Kaspersky'a suç atıyorsun.

Başlığı görünce aklıma Sönmez Reyiz'in efsane cevabı geldi. :D

Tam tersi Comodo'yu kullanmayı bilmediğiniz için Comodo'ya suç atıyorsunuz oysaki Kaspersky kur gitsin :D.
Kafam karıştı? Şimdi siz Kaspersky iyi değil demiştiniz,şimdi ise iyi anlamadım. Yani demek istediğim Kaspersky iyi mi diyorsunuz güzel bir temizleme aracı değil mi diyorsunuz?😀

Kafam karıştı? Şimdi siz Kaspersky iyi değil demiştiniz, şimdi ise iyi anlamadım. Yani demek istediğim Kaspersky iyi mi diyorsunuz güzel bir temizleme aracı değil mi diyorsunuz?😀

Kaspersky güzel bir antivirüs değil ben Norton veya Bitdefender öneririm veya Comodo, kasperskyinin kullanma biçimi yok kuruyorsun o kendi kendine işini yapıyor ama Comodo sürekli bir şeyler soruyor ayarları falan var kişiye göre, yani bence Kaspersky'i kullanmayı bilmek diye bir şey yok kuruyorsun çalışıyor ama Comodo'yu kullanmayı bilmek gerek birazcık:), yani ben şunu demek istiyorum Comodo'yu biraz kontrol etmen lazım ama Kaspersky kur gitsin bir antivirüs demek istedim.

Kafam karıştı? Şimdi siz Kaspersky iyi değil demiştiniz, şimdi ise iyi anlamadım. Yani demek istediğim Kaspersky iyi mi diyorsunuz güzel bir temizleme aracı değil mi diyorsunuz?😀

Ve bilgisayar temizliği için antivirüs önerilmez anti malware yazılımları önerilir bunlar bilgisayarı temizlemek üzerine yapılmış yazılımlardır ve antivirüslerin yanında çalışabilirler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı