Virüs yok ama hesaplarım çalınıyor

Merhaba 2 gün önce bir kişi tarafından trojan yedim ve sildim. Ama nedense sildiğim halde hesaplarım çalınıyor ve halen virüs olduğunu gösteriyor Windows Defender ve bunu düzeltmek istiyorum.

Gören olur inşallah.

En temizi USB ile format eğer atamam diyorsanız Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapın.

Sildiğinize emin misiniz hocam? RAT yediyseniz en temizi format atmak.
Sildim hocam hatta 2 antivirüs ile taradım 2 tane trojan varmış bilgisayarda Kaspersky gösterdi ve sildi sonra malwarebytesden yaptım hiç bir sorun algılanmadı yazıyodu virüs yok yani ama Windows Defender virüs olduğunu gösteriyor ve uyarı veriyor.

Sildim hocam hatta 2 antivirüs ile taradım 2 tane trojan varmış bilgisayarda Kaspersky gösterdi ve sildi sonra malwarebytesden yaptım hiç bir sorun algılanmadı yazıyodu virüs yok yani ama Windows Defender virüs olduğunu gösteriyor ve uyarı veriyor.
Silmenize rağmen halen daha hesaplarınız çalınmaya devam ediyorsa, bilgisayarınızda çok önemli dosyalar yoksa en temizi format atarsanız içiniz rahat olur ve sorununuz çözülür.

Düzeltme: Format atmanıza rağmen hesaplarınız çalınmaya devam ediyormuş. Çok ilginç. Virüs kaynaklı çalındığına emin miyiz. Herhangi bir siteye giriş yaptığınızda siteye cookie grabber da gömülü olabilir. Cookie grabber, çerezlerini çalan o şekilde tarayıcı üzerinden giriş yaptığınız sitelerdeki bilgilerinizi ele geçiren bir algoritmadır.

Geri
Yukarı