Çözüldü Virüs yüzünden oyunlarda ve Chrome'da kasma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yükseltmiş oluyorum bunu farkındayım. Fakat bazı yöntemleri yüzünden oyunları tekrardan kurmam gerekicek. Bunu yapmak benim için format demektir :D

Bu arada belirtelim virüs bulaştıysa virüs taramasıyla virüsü tespit edemessiniz. Sadece potnasiyel tehlikeleri bulur tarama. Yani çok büyük ihtimalle sistemini kemiren bir virüs. Komple bir format atman tek çare gibi gözüküyor.

Söyledim işte. Lol'ün dosyaları tamamen virüslüydü. ComboFix onu sildi. Şu an için bilgisayarın performansı normal ama arada bir aynı kasmayı yapıyor
2-3 dakika sonra tekrar düzeliyor.

İyi düzeldiyse güzel. Ancak bir bilgisayara virüs bulaştıran dosyayı silerek virüsleri gideremezsin. :D

İşimi riske atmayı sevmiyorum diyelim :)
Bu arada C:'ye format atacağım D:'ye dokunmayacağım. Bu virüsleri silmem için yeterli olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı