Çözüldü Virüsler mavi ekrana sebep olabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eswaii

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım 2-3 gün önceye kadar normal çalışıyordu sonra bir anda mavi ekran hatası geldi geç açıldı falan. bugün 4 defa mavi ekran hatası aldım bilgisayarımda bir anda yavaşladı gibi. virüs bulaşmış olabileceğinden korkuyorum Kaspersky ile tarattığımda bir şey çıkmıyor ama bana hiç normal gelmiyor.

Çözüm
Sıfırlamayı deneyiniz. Çözüm olmaz ise mutlaka bir USB ile format atınız :)

Konuyu açtıktan sonraki günden itibaren bir daha olmadı Windows'la alakalı bir şey diye düşünüyorum buna benzer hatayı alan varsa 1-2 gün beklemesini öneririm geçmezse format atmanızı öneririm.
Evet görüntü geliyor hiçbir sıkıntı yok arada mavi ekran veriyor sadece format atmayı bende düşünüyorum fakat sadece C'yi silsem yeterli olur mu ya da format atınca D de silinir mi hard disk ve SSD kullanıyorum Windows SSD'de kurulu hard diskte oyunlar kurulu önemli dosyaları da D ye yani hard diske atsam silinir mi?

Dostum D'yi silmene gerek yok virüs olduğunda düşünmüyorum Windows dosyalarinda sorun var C diskini silip yeni birim oluştur D kalabilir formattan sonra ne olur ne olmaz antivirus yükle tarat.

Evet görüntü geliyor hiçbir sıkıntı yok arada mavi ekran veriyor sadece format atmayı bende düşünüyorum fakat sadece C'yi silsem yeterli olur mu ya da format atınca D de silinir mi hard disk ve SSD kullanıyorum Windows SSD'de kurulu hard diskte oyunlar kurulu önemli dosyaları da D ye yani hard diske atsam silinir mi?

Format esnasında "D" diskine biçimlendir yapmazsanız D diskiniz durur.

Sıfırlamayı deneyiniz. Çözüm olmaz ise mutlaka bir USB ile format atınız :)

Konuyu açtıktan sonraki günden itibaren bir daha olmadı Windows'la alakalı bir şey diye düşünüyorum buna benzer hatayı alan varsa 1-2 gün beklemesini öneririm geçmezse format atmanızı öneririm.

Çözüm

Geri
Yukarı