Virüslü linke tıklamak sorun olur mu?

Hocam birazcık fazla mı paranoyak oldunuz :D
Görev yöneticisine bir göz atın bakalım değişik bir şey var mı?

Tarayıcınız güncelse bir sıkıntı olmaz ayrıca aktif bir AV kalkanınız da bulunuyor. Sıkıntı etmeyin

Hocam birazcık fazla mı paranoyak oldunuz :D
Görev yöneticisine bir göz atın bakalım değişik bir şey var mı?

Yok hocam. İnternette bu sorunu yaşayanlar var.

Tarayıcınız güncelse bir sıkıntı olmaz ayrıca aktif bir av kalkanınız da bulunuyor. Sıkıntı etmeyin.

Tarayıcıyı 1 hafta önce cumartesi güncellemiş olmam gerekiyor. Baktığım zaman net userde bağlanan tek benim.

Son düzenleme:
AdwCleaner ile taratın.

Malwarebytes ile arasındaki fark nedir?
Hocalarım bir şey fark ettim. Bilgisayar tuştan denesemde kapanmadı. Nasıl bir virüs bulaştı anlamadım. Hiç yoktan iyidir bilgisayarı formatlıyorum.
Son durum nedir?

Hocam bilgisayar kapanmıyordu ayarlardan her şeyi kaldır seçeneğini seçerek bilgisayarı formatlıyorum şu anda. Virüs bulaştıysa silinecek mi?

Son düzenleme:
Hocalarım bir şey fark ettim. Bilgisayar tuştan denesemde kapanmadı. Nasıl bir virüs bulaştı anlamadım. Hiç yoktan iyidir bilgisayarı formatlıyorum.

Hocam bilgisayar kapanmıyordu ayarlardan her şeyi kaldır seçeneğini seçerek bilgisayarı formatlıyorum şu anda. Virüs bulaştıysa silinecek mi?

Temiz kurulum yapsaydınız keşke format atacaksanız.

Yaptığınız işlem format değildir.
Sıfırlamaktır.

Yine de sorun düzelir mi hocam?

Hocam en başta geçmiş olsun inşallah sorun düzelmiştir. Burada bildiğin hikaye gibi okuyorum bende biraz panik oldum benim de böyle anılarım vardı ama hiç sosyal medya hesaplarından virüslü linkler atma veya çerez, hesap çalınması gibi bir şey olmadı reklama basarak bu siteye yöneldiysen reklam engelleyici indir kafan rahat olsun.

Hocam en başta geçmiş olsun inşallah sorun düzelmiştir. Burada bildiğin hikaye gibi okuyorum bende biraz panik oldum benim de böyle anılarım vardı ama hiç sosyal medya hesaplarından virüslü linkler atma veya çerez, hesap çalınması gibi bir şey olmadı reklama basarak bu siteye yöneldiysen reklam engelleyici indir kafan rahat olsun.

Hocam konu çözüleli bayağı zaman geçti. Yine de yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı