Çözüldü Virüslü PC'den dosyalar nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirhan5757

Decapat
Daha fazla  
Windows 11 işletim sistemine sahip PC virüs var ama resimlerim var içinde yaklaşık 120 GB. Bayağı eski resimler vs bunları güvenli moda alıp USB'ye aktarabilir miyim? USB'ye virüs bulaşma ihtimali var mı?

Çözüm
PC'yi Malwarebytes ve Kaspersky ile taratın. Virüslerden kurtulurlarsa dosyalarınızı alıp format atabilirsiniz.
PC'yi Malwarebytes ve Kaspersky ile taratın. Virüslerden kurtulurlarsa dosyalarınızı alıp format atabilirsiniz.

Deniyorum virüsler çıkmıyor ama var çok ufak da olsa tepkimeleri var anlıyorum

Var. İlk önce Malwarebytes kullan ve sonra Kaspersky kullan. Öyle kurtarman daha mantıklı olur. Bundan sonra PC de fotoğraf vb tutma. HDD'ye harici olarak yedekle. Cloud'da da yedeğin bulunsun.
Taratıyorum ama virsü çıkmıyor malwarebytes ile denedim çıkmadı diğeri ile de çıkacağını zannetmiyorum

Nasıl oluyor o anlamadım. D.

Şöyle ki bu resimlerdeki tepkimeler sıfırlamadan önce oluyordu sıfırladım hala var tepkime böyle beyaz kutu çıkıyor menüde herhangi bir yere tıkladığımda sonra anlık kaybolıyor ayarlara girdiğimde de bazen oluyor

Virüs olduğundan emin misiniz? O programların çıkarması lazım normalde.
Şöyle ki bu resimlerdeki tepkimeler sıfırlamadan önce oluyordu sıfırladım hala var tepkime böyle beyaz kutu çıkıyor menüde herhangi bi yere tıkladığımda sonra anlık kaybolıyor ayarlara girdiğimde de bazen oluyor

Dosya Ekleri

• IMG_6126.png
    IMG_6126.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_6125.png
    IMG_6125.png
    163,1 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_6126.png
    IMG_6126.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri