Virüslü siteye girmek

Bir şey soracağım tekrardan burada gözükür değil mi izin verdiysem?

Hocam şunu indirip tam tarama yapar mısın kurulumu basit kayıt vs yok ve ücretsiz.

Hocam şunu indirip tam tarama yapar mısın kurulumu basit kayıt vs yok ve ücretsiz.
Bunu yazmadan önce defender(tam tarama) ile taramaya başlamıştım. 0 tehdit yazdı. Tekrardan bunu yapmama gerek var mı?

Herhangi bir şeye tıklamasanız bile siteye girdiğiniz anda sitede virüs varsa bulaşmış olur. Antivirüs taraması yapmanız uygun olacaktır.
Lütfen emin olmadığınız sallama bilgilerle insanların aklını karıştırmayın. Bir şey indirilip açılmadığı sürece bilgisayara virüs bulaşmaz. O zaman her önüne gelen site sahibi, ziyaretçinin makinesine miner yüklesin.

Lütfen emin olmadığınız sallama bilgilerle insanların aklını karıştırmayın. Bir şey indirilip açılmadığı sürece bilgisayara virüs bulaşmaz. O zaman her önüne gelen site sahibi, ziyaretçinin makinesine miner yüklesin.
Bir şey indirmedim ve açmadım zaten. İndirme geçmişimde bir şey gözükmüyor ve bende bir şey indirirken sor açıktır. Birde bir şeye izin vermedim sormadı diye hatırlıyorum. Üsteki site ayarları kısmında da gözükmüyor zaten.
Bende girdim Kaspersky'den tam tarama yaptım sorun çıkmadı şimdilik sorun cıkacağıda sanmıyorum.
Teşekkür ederim. Siteye girerken bir izin istemedi diye hatırlıyorum doğru hatırlıyorum değil mi?

Gayet de bulaşabilir. Sadece mesajla bile iOS gibi bir sisteme casus program yüklenebiliyorsa bilgisayar ortamında neler neler bulaştırılabilir.
Konuya gelirsek bir şey olmamıştır muhtemelen ancak bir antivirüsle taratmanızı kesinlikle öneririm çünkü virüs bulaşmaz diye bir şey yok, sayfa yüklendiyse risk var demektir.

Gayet de bulaşabilir. Sadece mesajla bile İOS gibi bir sisteme casus program yüklenebiliyorsa bilgisayar ortamında neler neler bulaştırılabilir.
Konuya gelirsek bir şey olmamıştır muhtemelen ancak bir antivirüsle taratmanızı kesinlikle öneririm çünkü virüs bulaşmaz diye bir şey yok, sayfa yüklendiyse risk var demektir.
Defender ile tam tarama yaptım tehdit bulmadı.

Ben girdim VPN ile gizli modda. Şu an kapattım VPN'yi. Aktif 2 adet antivirüs var biri bu forumda çok popüler diyeri bu forumun düşmanı.

Geri
Yukarı