VirusTotal sonuçları nasıl?

• Konuyu başlatan Nemai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 822
Temiz görünüyor.
Sağ olun hocam.
Registry Keys Set'in ne olduğunu veya önemli bir şey olup olmadığını biliyor musunuz?
Bir de detaylarda Copyright kısmında GitHub falan yazıyor. Bu yazılımdaki kodun GitHub'dan alındığı anlamına mı geliyor?

Son düzenleme:
Bir de detaylarda Copyright kısmında GitHub falan yazıyor. Bu yazılımdaki kodun GitHub'dan alındığı anlamına mı geliyor?
Belki de GitHub yazısı tıklanabilir bağlantıdır ve lisans şartlarına götürüyordur. Dikkat edilecek bir şey değil. Şayet ben de istediğim şeyi istediğim yere yazabilirim.
Kopya hakları @Technopat'a aittir.
Registry Keys Set'in ne olduğunu veya önemli bir şey olup olmadığını biliyor musunuz?
Kendisi veya farklı programların ayarlarını değiştiriyor veya okuyor. Bu program set, yani atama, işlevi yapıyor. Neyi değiştirdiğini tam anlamasam da riskli bir şey olmadığı belli.

Belki de GitHub yazısı tıklanabilir bağlantıdır ve lisans şartlarına götürüyordur. Dikkat edilecek bir şey değil. Şayet ben de istediğim şeyi istediğim yere yazabilirim.
Kopya hakları @Technopat'a aittir.

Kendisi veya farklı programların ayarlarını değiştiriyor veya okuyor. Bu program set, yani atama, işlevi yapıyor. Neyi değiştirdiğini tam anlamasam da riskli bir şey olmadığı belli.
Tamamdır, sağ olun tekrardan.

Konuyu her gün yükseltmenin sebebi ne?
Pardon hocam buradaki sayfa sekmelerde açık duruyordu. Her seferinde tekrar Öne Çıkar atıyor sanırım ben açınca kusura bakmayın. Sayfa ilk yüklenirken ekrana dokununca rastgele bir yere basabiliyor benim telefonda. Yazdığınızın bildirimi de gelmedi.

Geri
Yukarı