Çözüldü Visual Studio her yerde hata mesajı çıkarmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Erenklnbck

Centipat
Ben bu resimdeki gibi her yerde hata mesajı çıkacak şekilde Visual Studio'da kodlamak istiyorum. Ne yapabilirim? Bu arada Visual Studio 2013 kullanıyorum :) şimdiden teşrkkürler.

Screenshot_20200217-072141_YouTube.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeşim yorumun için çok teşekkür ederim.ben internetten azucık araştırdım ,birşeyler buldum.bana birde sen örnek verebilirmisin?
mesela ben sadece bir tane mesaj atmayı buldum .. ama resimdeki gibi birdrn çok türde mesaj atmak istiyorum yarfımcı olursan sevinirim 😊

kardeşim yorumun için çok teşekkür ederim.ben internetten azucık araştırdım ,birşeyler buldum.bana birde sen örnek verebilirmisin?
mesela ben sadece bir tane mesaj atmayı buldum .. ama resimdeki gibi birdrn çok türde mesaj atmak istiyorum yarfımcı olursan sevinirim 😊
Kodları buraya yazın lütfen beraber gidelim

1. for (int i = 0; i <5; i++)
  2. {
  3. MessageBox.Show("Değişken değeri: " + i.ToString());
  4. ? ben bu konuyu bilmediğim için internetten araştırdım
bu galiba tek tür mesaj oluyor nasıl çoklu mesaj yapabilirim resimdeki gibi...

dostum kusura bakma bende yapılandırmacı anlayışa göre eğitim veriyorum :) ve ondan bu kadar geçiktiriyorum fakat konuyu çözüldü olarak işaretlediğine göre belliki artık bıkmışsın sana durumu açıklayayım;

bunu basitçe bir timer nesnesiyle yapabilirsin öte yandan message box'unu özelleştirmek için dialog result kullan faydasını görürsün şimdi

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.ComponentModel;
using System.Data;
using System.Drawing;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;
using System.Windows.Forms;

namespace WindowsFormsApplication1
{
public partial class Form1 : Form
{
public Form1()
{
InitializeComponent();
}
DialogResult dr = new DialogResult();
int rndsys, wd = 0;
Random rnd = new Random();
private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{
this.Hide();
}

private void timer1_Tick(object sender, EventArgs e)
{
this.Hide();
while (wd < 10)
{
rndsys = rnd.Next();
dr = MessageBox.Show(rndsys.ToString(), (rndsys / 2).ToString(), MessageBoxButtons.OK);
wd++;
}
}
}
}

bu kod kısmı projenin;

öte yandan foruma 1 tane timer nesnesi ekle ve enable ayarını true yap ardıdan çalıştır.

eğer olurda yapamazsan dosyayı buraya upload ediyorum indirip bakabilirsin :)

olurda "bu adam bana trojen rat atabilir" diye düşünürsen buda virüs total linki;

beni sabırla dinlediğin için teşekkür ederim..ben bu işleri yeni öğrenmeye başladım ve sayende yeni birşey öğrendim.çok teşekkür edetim minnettarım 😁😀😅
brnden bir isteğin olursa bana söyle...

beni sabırla dinlediğin için teşekkür ederim..ben bu işleri yeni öğrenmeye başladım ve sayende yeni birşey öğrendim.çok teşekkür edetim minnettarım 😁😀😅
brnden bir isteğin olursa bana söyle...

ben zaten öğretmen adayıyım zaten amacım insan eğitmek :) ondan sorun değil :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı