Vivaldi güvenilir mi?

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Bugün Vivaldi indirdim fakat kullanıp kullanmama arasında kaldım çünkü Vivaldi'yi en son kullanıdığımda mailim çalınıyordu fakat ben Vivaldi'ye Firefox teması gibi bir şey vardı onu kurmuştum. Sizce Vivaldi'ye güvenmeli miyim? @26318

Son düzenleme:
Opera'nın eski yöneticilerinin yaptığı bir tarayıcı. Güvenip güvenmemek size kalmış. Brave önerebilirim ama.

Opera'nın eski yöneticilerinin yaptığı bir tarayıcı. Güvenip güvenmemek size kalmış. Brave önerebilirim ama.

Hocam daha önceden buna benzer bir konu açmıştım zaten Vivaldi'ye mod yüklemek güvenilir mi diye.

Vivaldi tarayıcısı makul seviyede güvenilir bir tarayıcı. Çalınma olayında ise içeriğine bakmak ve AV ile taramak gerekli. O yüzden mümkünse güvenilir şekilde sunulan GitHub gibi kaynaklardan tema edinmeye çalış.

Vivaldi tarayıcısı makul seviyede güvenilir bir tarayıcı. Çalınma olayında ise içeriğine bakmak ve AV ile taramak gerekli. O yüzden mümkünse güvenilir şekilde sunulan GitHub gibi kaynaklardan tema edinmeye çalış.
Hocam bu arkadaşın konusunda ki modu kurmuştum Vivladi'ye.
Vivaldi güvenilir, moddan olmuş olabilir.
Vivaldi kullanayım mı güvenilir mi emin misiniz?

Son düzenleme:
Ben de bugün keşfettim ve gerçekten çok hoşuma gitti teması. Arayüzü biraz karmaşık fakat 1,2 haftaya çözerim. Gerçekten bu zamana kadar chrome ve opera kullanarak vakit kaybetmişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı