Vivaldi vs Firefox

Wolf01

Decapat
Yer
On the island of Lian Yu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Halkla ilişkiler, Yazılımcı
Arkadaşlar selam öncelikle. Tarayıcımı değiştireceğim ama bir tık kararsız kalmış olabilirim. Başlıkta gördüğünüz gibi sizce hangisi? Hem çok fazla kaynak tüketmeyen hem güvenilir olan bir tarayıcı arıyorum, başka tarayıcılar da önerebilirsiniz. Kişiselleştirmeye önem veriyorum ancak benim için önemli olan daha çok her açıdan kullanışlı olması ve çok yavaş olmaması tarayıcının. Şimdiden yazan yazmayan herkese teşekkürler.

Arkadaşlar selam öncelikle. Tarayıcımı değiştireceğim ama bir tık kararsız kalmış olabilirim. Başlıkta gördüğünüz gibi sizce hangisi? Hem çok fazla kaynak tüketmeyen hem güvenilir olan bir tarayıcı arıyorum, başka tarayıcılar da önerebilirsiniz. Kişiselleştirmeye önem veriyorum ancak benim için önemli olan daha çok her açıdan kullanışlı olması ve çok yavaş olmaması tarayıcının. Şimdiden yazan yazmayan herkese teşekkürler.
Firefox iyidir.

Senin istediklerini Firefox karşılıyor.

Anladım Çok teşekkürler.

Kişiselleştirme: Vivaldi.
Sağlamlık, güvenirlik ve hız: Firefox.

Anladım Çok teşekkürler.

Genelleme yapmayım ama bende Vivaldi Firefox'a göre daha hızlı bu yüzden Vivaldi kullanıyorum.

Anladım. Güvenlik sorunları olmasa Opera GX güzeldi aslında. İkisini de denerim o zaman ancak Firefox iyi gibi duruyor. Peki son bir soru Waterfox hakkında ne düşünüyorsunuz, bilginiz var mıdır?

Anladım Çok teşekkürler.

Firefox kullanın.

Saolasın Hemşerim :D.

Firefox tercihim olur.

Teşekkürler cevabınız için.

Kişiselleştirme: Vivaldi.
Sağlamlık, güvenirlik ve hız: Firefox.

Fireofox Vivaldi'ye en az 3 kat daha fazla kişiselleştirilebiliyor. Ama araştırmak lazım. Vivaldi gibi her şey önüne serilmiyor. Mozilla'nın yaptığı Firefox color eklentisiyle tarayıcının renklerini komple değiştirebilirsin. Mesela ben üst sekmeleri komple kapattım, tree style tabs eklentisiyle kullanıyorum. Vivaldi'ye dahili olarak gelen bir özellik, yapması 1 dakika falan sürer. Firefox'ta 3-4 dk. Son kullanıcıya Vivaldi daha çok hitap eder. Gizliliğe önem veriyorsanız kesinlikle Firefox. Onun dışnda Vivaldi de güzel. Laptopumda var şu an.

Peki son bir soru Waterfox hakkında ne düşünüyorsunuz, bilginiz var mıdır?

Ondan yazıyorum şu an. Firefox'tan daha performanslı çalışır. Her şeyi aynıdır, tek dezavantajı eski sürüm olmasıdır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı