Vizyon internet kafeye gidlir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar kimse cevap vermedi ben de gitmeye karar verdim. Söyle ki;

Bence gayet iyi fakat arka odadaki 3080 Ti'lı sistemlere i5 10400F işlemci bulunuyor [en azından benim oturdugum masada öyle] oradaki sistemleri 3070+12400F yapmak daha mantıklı olur.[nedenine gelicek olursak bu kafede genelde işlemci bazlı online oyunlar oynanıyor ve ekran kartının 3080Ti olsa bile 3060+5600x bile daha iyi performans verebiliyor ama ekran kartı bazlı ofline oyunlarda performans mükemmel ötesi] onun dışında ekipmanlar olarak kulaklıklar gayet kaliteli ve güzel ses veriyor, klavye mouse olarak da Bloody'nin mouse klavye seti bulunuyor, giriş-orta seviye arası bir set güzel bir settir eğer gidecekseniz tavsiyem yüksek sayılı masalara oturun. 2 tarafta da oradaki bileşenler daha kaliteli. Fiyat olarak da ön odada 60Hz monitörler 9TL, 144 Hz monitörler 12 TL, arka odada hepsi 15TL. Arka oda gerçekten çok iyi hazırlanmış takdir ettim. Kasalardan RGB fışkırıyor, masalar RGB aydınlatmalı. Yazın terlememek için vantilatör bulunuyor, bence yeterli. Koltuk olarak da deri-kumaş [oturduğunuz masaya göre değişir]bir koltuk kullanılmış kullanımı rahat. Monitör olarak arkada ya 144- ya da 280 [arka odanın cama yakın olanları 280hz] gayet hızlı ve pivot desteği bulunuyor. Ön oda 60HZ-144Hz ve pivot özelliği yok[2 masa hariç] ön odadaki en kötü PC Valorant 144 FPS rahat çıkıyor, arkadakilerde 200-280 arası geziyor, dediğim gibi 3080 Ti biraz zorlama ama gene de çok iyi. Oyun arşivi bayağı bir geniş fakat 2018 sonrası oyunlar pek yok, yani azlar mesela RDR 2 yok, AC Odyssey ya da Origins yok. Ama dediğim gibi gene de çok geniş.[sanırsam bunun nedeni ön odadaki bazı PC'lerin bu güncel oyunlarda güzel performans verememesi. Oyun arşivine girdiğiniz zaman sizden bi kullanıcı adı istiyor ve bununla girdiğiniz zaman her şey otomatik kayıt oluyor, mesela kebablıkavurma123 diye nick girersem Valorant'a şifrem ismim direkt kayıtlı geliyor fakat siz bence oturumu otomatik açmayı kapatın ve sıkıntı çıkarmasın, hesabınız gider sonra. İnternet kafe sonuçta ve bu nickle girdiğiniz zaman kendinize özel bir oyun klasorünüz oluyor bu klasör sayesinde en çok oynadığınız oyunları buraya ekleyebiliyor ve oynarken zorlanmıyorsunuz, oyun arşivinin en tepesinde internet kafede en çok oynanan oyunlar rastgele sıralı bi şekilde duruyor. Alt taraflarda aksiyon/hikaye/simulasyon vb. gibi şekilde kategoriler var. Her PC ortalama bir aksiyon oyununda en az 60 FPS, arka odadakiler de her şey ultra 120 FPS üstü gibi mükemmel bir performans sergiliyor. Yemek olarak yemek yemek ve dışarıdan getirmek yasak. Bu mantıklı çünkü klaveler çok kirlenebiliyor. içecek olarak 6-7 tane seçeceğiniz var ve fiyatlar ortalama.[kısacası burası Bursa'da gelebileceğiniz en güzel internet kafelerde ilk 10'a rahat girebilecek bir yer, tavsiye ederim. Fiyat/performans olarak da ekipmanlar yeterli. Kulaklık da güzel ses veriyor, gidlir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı