Tadı güzel whey önerisi

Bu markanın bigjoyla ya da volac firması ile alakası yok. Nbase kimya firmasına ait yeni bir marka bu daha önce biogain, fitnut gibi markaları üreten firma ama bu isim fazlaca kafa karıştırıcı olmuş maalesef. Bigjoy da zaten volac ile çalışmıyor artık.

Bu run, Ronic, bewolf, hıgh, Protouch, powertech gıbı markalarında ham madde bılgısı var mı hocam.

Supplement gurmesi abi kanalında SSN güvenilir dediği için SSN almıştım hata yapmışız hocam.

SSN firmasında bir sorun yok. Gıda Dedektifi'nin paylaşımında ise bundan 3-4 yıl önce üretilen artık örneğinin bulunmasının imkansız olduğu haliyle aksinin kanıtlanamayacağı bir seri ürün seçilmesi garipti. Bir üründe glisin eklenmiş paylaşımı yapıldı. Bu gıda dedektifini bu iş için tutanların diğer çöp markaların yanına piyasayı kapatan bir iki markayı da ekleyip onları da güme götürme çabasıydı biraz. Neden yeni üretim ya da hadi 1-2 yıl geçmiş bir ürün seçilmedi bu markada diğer markalarda olduğu gibi? Neden bu paylaşımlar sonradan kaldırıldı gibi sorular hala havada.

Diğer ifşa markaların yeni ürünlerinin %1 protein bile içermemesinin yanında %15 glisin eklenmiş 3-4 sene önceki ürünün analizinin paylaşılması garipti demek istiyorum. Yalandır doğrudur bilemem ama işte durumu kanıtlamanın yolu kalmıyor böyle. SSN'siz sorduğunuzda belki bilgi vermiyor olabilir ki müşteri hizmetlerindeki bazı arkadaşlar sektörden bir haber olabiliyorlar ama ben tesisini ve aldığı hammaddeyi, çektiği mal miktarını bilmediğim markaları direk önermiyorum zaten. Şu an elimde en son 7.3 ton çektikleri hammaddenin belgesi bile var 3 ay önceden.

Bazı yerlerini kapatıp Instagram'dan atabilirim sana. Onlarca markanın en yetkili kişileriyle iletişim halindeyim henüz bu markadan soruma cevap alamadığım hiç olmadı. Ürünlerini de kendi tesislerinde üretiyorlar. Gizli saklı bir durum yok hani. Tam F/P ürünler hala alınabilir diyorum. Ürünlerden birisini alıp incelemeye attırıp beni yalancı çıkarabilirsiniz ama çıkmam çünkü bir sorun yok gerisi de iftiraya girer. Bu markayı gıda dedektifi nedenli önermeyip gene gıda dedektifinin ifşa ettiği başka markaları önermenin de bir alemi yok o halde.

Ben piyasada hangi marka alınır hangisi alınmaz bu sene çıkan birkaç marka hariç %95 isabetle bildiğime inanıyorum bana inanmak zorunda değilsiniz ne ben ne firmalar babanızın oğlu da değil. Kendi araştırmanızı, incelemenizi kendiniz yapıp bir karar verebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Big Joy uzun süre Volac'dan aldı, ama şu anda ne kullanıyor bilmiyorum. Linkteki ürünün firması sanırım gerçek Volac değil, sadece ismini almış Türkiye'de. Marka NBase Kimya'ya ait.

1714320045428.png

Firmayı Google Maps'de araştırdım. Firma içinden görüntüler var fakat üretim yerine ait değil ve bir bina içerisinde, yani fabrika değil. Güvenemedim.

Bu markanın bigjoyla ya da volac firması ile alakası yok. Nbase kimya firmasına ait yeni bir marka bu daha önce biogain, fitnut gibi markaları üreten firma ama bu isim fazlaca kafa karıştırıcı olmuş maalesef. Bigjoy da zaten volac ile çalışmıyor artık.

SSN firmasında bir sorun yok. Gıda Dedektifi'nin paylaşımında ise bundan 3-4 yıl önce üretilen artık örneğinin bulunmasının imkansız olduğu haliyle aksinin kanıtlanamayacağı bir seri ürün seçilmesi garipti. Bir üründe glisin eklenmiş paylaşımı yapıldı. Bu gıda dedektifini bu iş için tutanların diğer çöp markaların yanına piyasayı kapatan bir iki markayı da ekleyip onları da güme götürme çabasıydı biraz. Neden yeni üretim ya da hadi 1-2 yıl geçmiş bir ürün seçilmedi bu markada diğer markalarda olduğu gibi? Neden bu paylaşımlar sonradan kaldırıldı gibi sorular hala havada. Diğer ifşa markaların yeni ürünlerinin %1 protein bile içermemesinin yanında %15 glisin eklenmiş 3-4 sene önceki ürünün analizinin paylaşılması garipti demek istiyorum. Yalandır doğrudur bilemem ama işte durumu kanıtlamanın yolu kalmıyor böyle. SSN'siz sorduğunuzda belki bilgi vermiyor olabilir ki müşteri hizmetlerindeki bazı arkadaşlar sektörden bir haber olabiliyorlar ama ben tesisini ve aldığı hammaddeyi çektiği mal miktarını bilmediğim markaları direk önermiyorum zaten. Şu an elimde en son 7.3 ton çektikleri hammaddenin belgesi bile var 3 ay önceden. Bazı yerlerini kapatıp Instagram'dan atabilirim sana. Onlarca markaların en yetkili kişileriyle iletişim halindeyim henüz bu markadan soruma cevap alamadığım olmadı. Ürünlerini de kendi tesislerinde üretiyorlar. Gizli saklı bir durum yok hani. Tam F/P ürünler hala alınabilir diyorum. Ürünlerden birisin alıp incelemeye attırıp beni yalancı çıkarabilirsiniz ama çıkmam çünkü bir sorun yok gerisi de iftiraya girer. Bu markayı gıda dedektifi nedenli önermeyip gene gıda dedektifinin ifşa ettiği başka markaları önermenin de bir alemi yok o halde. Ben piyasada hangi marka alınır hangisi alınmaz bu sene çıkan birkaç marka hariç %95 isabetle bildiğime inanıyorum bana inanmak zorunda değilsiniz ne ben ne firmalar babanızın oğlu da değil. Kendi araştırmanızı, incelemenizi kendiniz yapıp bir karar verebilirsiniz.
Ben fabrika sordum adamlar dediler taşınıyoruz. Eskisinin fotoğrafını yok dediler, ham madde sordum söylemediler, fabrika nerede dedim ilçe verdiler ama tam konum vermediler, tam konum istedim vermediler. Bana çok dümen geliyor SSN hiç bir markaya bağlanmamak lazım.

SSN firmasında bir sorun yok. Gıda Dedektifi'nin paylaşımında ise bundan 3-4 yıl önce üretilen artık örneğinin bulunmasının imkansız olduğu haliyle aksinin kanıtlanamayacağı bir seri ürün seçilmesi garipti. Bir üründe glisin eklenmiş paylaşımı yapıldı. Bu gıda dedektifini bu iş için tutanların diğer çöp markaların yanına piyasayı kapatan bir iki markayı da ekleyip onları da güme götürme çabasıydı biraz. Neden yeni üretim ya da hadi 1-2 yıl geçmiş bir ürün seçilmedi bu markada diğer markalarda olduğu gibi? Neden bu paylaşımlar sonradan kaldırıldı gibi sorular hala havada. Diğer ifşa markaların yeni ürünlerinin %1 protein bile içermemesinin yanında %15 glisin eklenmiş 3-4 sene önceki ürünün analizinin paylaşılması garipti demek istiyorum. Yalandır doğrudur bilemem ama işte durumu kanıtlamanın yolu kalmıyor böyle. SSN'siz sorduğunuzda belki bilgi vermiyor olabilir ki müşteri hizmetlerindeki bazı arkadaşlar sektörden bir haber olabiliyorlar ama ben tesisini ve aldığı hammaddeyi, çektiği mal miktarını bilmediğim markaları direk önermiyorum zaten. Şu an elimde en son 7.3 ton çektikleri hammaddenin belgesi bile var 3 ay önceden. Bazı yerlerini kapatıp Instagram'dan atabilirim sana. Onlarca markanın en yetkili kişileriyle iletişim halindeyim henüz bu markadan soruma cevap alamadığım hiç olmadı. Ürünlerini de kendi tesislerinde üretiyorlar. Gizli saklı bir durum yok hani. Tam F/P ürünler hala alınabilir diyorum. Ürünlerden birisini alıp incelemeye attırıp beni yalancı çıkarabilirsiniz ama çıkmam çünkü bir sorun yok gerisi de iftiraya girer. Bu markayı gıda dedektifi nedenli önermeyip gene gıda dedektifinin ifşa ettiği başka markaları önermenin de bir alemi yok o halde. Ben piyasada hangi marka alınır hangisi alınmaz bu sene çıkan birkaç marka hariç %95 isabetle bildiğime inanıyorum bana inanmak zorunda değilsiniz ne ben ne firmalar babanızın oğlu da değil. Kendi araştırmanızı, incelemenizi kendiniz yapıp bir karar verebilirsiniz.

Sağ olun hocam bilgilendirmeniz için içime su serptiniz.

Big Joy uzun süre Volac'dan aldı, ama şu anda ne kullanıyor bilmiyorum. Linkteki ürünün firması sanırım gerçek Volac değil, sadece ismini almış Türkiye'de. Marka NBase Kimya'ya ait.

Eki Görüntüle 2181052

Firmayı Google Maps'de araştırdım. Firma içinden görüntüler var fakat üretim yerine ait değil ve bir bina içerisinde, yani fabrika değil. Güvenemedim.

Ben fabrika sordum adamlar dediler taşınıyoruz. Eskisinin fotoğrafını yok dediler, ham madde sordum söylemediler, fabrika nerede dedim ilçe verdiler ama tam konum vermediler, tam konum istedim vermediler. Bana çok dümen geliyor SSN hiç bir markaya bağlanmamak lazım.
Hiç bir markaya bağlanmamak doğru yaklaşım, hatta benim kanalda en çok söylediğim laflardan birisi şu ''Markaları takım tutar gibi tutmayın''. Bilen bilir hep bunu söylerim :) Özellikle bazı markaların adeta fetişistleri var çünkü sen de biliyorsun. Yani sana söylememeleri ayıp olmuş müşteri hizmetleri hakikaten komik kalabiliyor bazı sorularda o yüzden haksızsın diyemiyorum bunu başka markalarda da yaşıyoruz maalesef. Yani zaten piyasada bir güvensizlik havası hakim oraya düzgün cevaplar verecek adam koymak gerekiyor her daim. Ama bilgiler ben de var olduğu için de durum tam olarak böyle değil demem gerekiyor. Ben bu yüzden müşteri hizmetlerine hiç bir şey sormam ya firma sahibiyle direk muhattap olurum ya da ondan sonraki en yetkili 1-2 kişiden birisiyle olurum. Bu ayrıcalığı sağlayıp en azından %90 şeffaf bilgi paylaşmayan firmalarla da işim olmuyor zaten. Yani bu konu aslında baştan hatalı tadı güzel whey diye bir konu olmamalı dediğin gibi whey tada göre alınmaz alınacaksa da damak zevki denen bir şey var ben bisküvi aromalı wheyleri hiç sevmem mesela ama başkası çok sevebilir ya da ben daha şekerli tada sahip wheyleri severim başkası daha az şekerli tadı sever ne olacak şimdi ? Bu konu bir yere varmaz yani, garip tartışmalar eşliğinde yarım yamalak kalır.

Böyle bir mantık yok. Torq ham madde, fabrika bilgisi vermiyor. Astosan direkt ham madde üreticisidir. Kısaca fanatiklik yapıp bahane buluyorsun.

Grizzone'da hammaddeyi astosandan alıyordu Grizzone'a güvenmiyorum diyorsun fakat kendisiyle hammaddeyi aynı yerden alan swisse güveniyorum diyorsun, fanboyluk yapan belli 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı