VMware macOS Catalina kurulumu takılıp kalıyor

Börtü Böcük

Kilopat
VMware'ye macOS Catalina kurmaya çalışıyorum. Kurulum Apple logosunda takılıp kalıyor. C sürücüsünde 5 GB alan kalmış. Alan mı yetmiyor ondan mı donup kalıyor yoksa? Kaç GB alana ihtiyaç var?

dondu.JPG

dondu2.JPG

Siz biraz şansınızı zorlamışsınız.😂😂
Boş alan açmayı deneyin. Eğer düzelmez ise Operating System seçeceğini Windows X64 olarak değiştirin eğer Windows X64 ise Apple Mac OS X olarak değiştirin.
Alan mı yetmiyor ondan mı donup kalıyor yoksa? Kaç GB alana ihtiyaç var?

32GB yeterli diye biliyorum.

Siz biraz şansınızı zorlamışsınız.😂😂
Boş alan açmayı deneyin. Eğer düzelmez ise Operating System seçeceğini Windows X64 olarak değiştirin eğer Windows X64 ise Apple Mac OS X olarak değiştirin.

32GB yeterli diye biliyorum.
Evet diskte 80 GB yer açtım. Kurulum başarılı oldu fakat 1 saatten fazla bekledim. Kurulum çok uzun sürdü.

Evet diskte 80 GB yer açtım. Kurulum başarılı oldu fakat 1 saatten fazla bekledim. Kurulum çok uzun sürdü.
Normal Hackintosh kurulumu bende yaklaşık 2 saat sürüyor. Yine az beklemişsiniz.

Neden bu kadar uzun sürüyor?
Pek bir fikrim yok. Bana sorarsanız OpenCore en çok sistemimiz ile uyumlu çalışmak için ayarlamaları yaparken yavaşlıyor. Bunun dışında yüklediğimiz imaj dosyaları çok fazla sıkıştırılmışta olabilir. Sistemden sisteme değişiklilik de gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı