VMware macOS CPU to enter the shutdown state hatası

efexor

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. VMware macOS kurulum adımlarını tamamladım. Sistem açlıyor elma logosu falan geliyor fakat belirttiğim hatayı alıyorum. Çözümü nedir acaba? Sistem özelliklerinin fotosunu da ekledim. Bu arada PC Casper Nirvana TW9 modeli. BIOS ayarlarnda virtualazition technology seçeneğini bulamıyorum. İşlemci destekliyor fakat ayar yeri yok. Her BIOS'ta oluyor mu bunu enable-disable yaptığımız yer.
Asdsız.jpg
Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun mesajda da dediği gibi Virtualazition Technology kısmını açık hale getirmemen. Benzer bir isimle veya bir kısaltma kullanılılarak yazılmış olabilir. BIOS'unu güncelleyip BIOS'u dikkatli bir şekilde incele. Bulamazsan fotoğraflarını yükle.

Sorunun mesajda da dediği gibi Virtualazition Technology kısmını açık hale getirmemen. Benzer bir isimle veya bir kısaltma kullanılılarak yazılmış olabilir. BIOS'unu güncelleyip BIOS'u dikkatli bir şekilde incele. Bulamazsan fotoğraflarını yükle.
Resimleri atıyorum teşekkürler. Dün cevap yazamıyordum ondan atamadım kusura bakmayın.
image1.jpg image3.jpg image4.jpg image5.jpg image6.jpg image7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var hocam çözebildiniz mi?

arkadaşlar merhaba. VMware macOS kurulum adımlarını tamamladım. Sistem açlıyor elma logosu falan geliyor fakat belirttiğim hatayı alıyorum. Çözümü nedir acaba? Sistem özelliklerinin fotosunu da ekledim. Bu arada PC Casper Nirvana TW9 modeli. BIOS ayarlarnda virtualazition technology seçeneğini bulamıyorum. İşlemci destekliyor fakat ayar yeri yok. Her BIOS'ta oluyor mu bunu enable-disable yaptığımız yer.
Eki Görüntüle 220906 Eki Görüntüle 220904

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı