VMware'de kurulan bilgisayarı uzak masaüstü erişimine nasıl açılır?

Daha fazla  
Statik IP aldım Turkcell Superonline kullanıyorum VMware üzerinden kurduğum sanal bilgisayarı arkadaşıma açmak istiyorum. Farklı Wi-Fi'lere bağlıyız. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Statik IP aldım Turkcell Superonline kullanıyorum VMware üzerinden kurduğum sanal bilgisayarı arkadaşıma açmak istiyorum. Farklı Wi-Fi'lere bağlıyız. Nasıl yapabilirim?

Uzak masaüstü bağlantısını açabilirsin Windows ayarlarından 3389 port modemine aç bir de arkadasına IPni ve o açılan PC'nin kullanıcı adını ve sifresini ver bu sekilde bağlanma var.

Uzak masaüstü bağlantısını açabilirsin Windows ayarlarından 3389 port modemine aç bir de arkadasına ıpni ve o açılan PC'nin kullanıcı adını ve sifresini ver bu sekilde bağlanma var.

DHCP statik IP yapılandırması.
Yaptım VMware'deki bilgisayarın IP ve MAC adresini girdim portuda hallettim resmide bırakıyorum arkadaş bağlanamıyor?

Yaptım VMware'deki bilgisayarın IP ve MAC adresini girdim portuda hallettim resmide bırakıyorum arkadaş bağlanamıyor?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    25,9 KB · Görüntüleme: 10

Peki Windows ayarlarından uzaktan masaüstünü açtınmı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu video bakabilirsin.
Evet açtım.

bu video bakabilirsin.

Kendi bilgisayarımdam bağlanabiliyorum da arkadaşın başka Wi-Fi'den bağlanması lazım olmuyor AnyDesk ile yaptıkda uzak masaüstü bağlantısı daha sağlıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı