Vodafone çekim kalitesi

Köyde 1 ile 6 arası. Şehir de ise 7 ile 16 arasında değerler alıyorum. 3G iken buralarda daha hızlıydı resmen. (Rize/Pazar)

Ankara pursaklardayım

Hocam 2 yıl önce Ankara'da 40Mbps görmüştüm bu yıl Max 12 gördüm İstanbul'a gitmiştik orada da hız testi yaptım 18 falan çıktı orada da semtden semt e değişiyor mu?

Bende 2 hattımda Vodafone kullanıyorum fiyat olarak tarifeler iyi ancak her yerde çekmiyor maalesef. Bu yüzden Turkcell'e geçeceğim bence bir kere daha düşünün.

Bende yıllardır Vodafone kullanıyordum, Turkcell'e geçtim 1 yıl oldu geçeli yıldım yani internet paketleri zayıf ekstraları uçuk, fatura desen sanarsın telefon alıyoruz taksit ile. Geçtikten sonra demeyin 2 hattımın parasına tek fatura ödüyormuşum Vodafone de diye öyle uçuk gerçekten, Vodafone de Full paket 200 iken, Turkcell'de 15 GB internete 250 ödüyoruz saçmalık.

5 mbps down, 0.80 upload. Vodafone kadar rezil firma görmedim. Taahhütüm biterken 140TL yeni tarife önerdiler bana. 12+12 ay olarak 2. Dönemi kullanmak istiyorum diyince 65TL fiyat verdiler. Hala da zorlarına gidip paket yükseltmek için arıyorlar. Çekmiyor kardeşim istersen 100GB ver size o parayı kazandırmam.

Ben şahsen Turkcell kullanıyorum Apple Watch'ın celluları için almıştım ama böyle kazık tarifelerle daha fazla kalacağımı düşünmüyorum resmen insanın içinden geçiyorlar. Bana kalırsa Vodafone gayet iyi bir tercih.

Vodafone'a geçmeni önermem hiçbir yerde adam akıllı çekmiyor Türk Telekom kullanırken Turkcell'in bile çekmediği yerlerde çekiyordu tek sıkıntısı internetinin biraz yavaş olmasıydı ama Vodafone'a geçtiğime bin pişman oldum interneti hızlı ama çekmiyor adam akıllı.

Yeni konular

Geri
Yukarı