Vodafone Evde İnternet 16 Mbps yerine 2 Mbps veriyor

unZy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Vodafone Evde İnternet kullanıyorum ve son zamanlarda çok sıkıntı çekiyorum. Fiber altyapı olduğu halde taahhüt yüzünden ADSL'de kaldım. Bildiğim kadarıyla hız düşükse cayma bedeli ödemeden iptal edebiliyoruz ama bunu müşteri hizmetlerine anlatamıyorum. Hızı KISA SÜRELİ arttırıyorlar sonrasında paketim 16 Mbps olduğu halde 2-8 Mbps alıyorum. Başka bir çaresi var mıdır? Kod öğreniyorum kurslarıma girmekte zorluk çekiyorum.

Merhaba, Vodafone Evde İnternet kullanıyorum ve son zamanlarda çok sıkıntı çekiyorum. Fiber altyapı olduğu halde taahhüt yüzünden ADSL'de kaldım. Bildiğim kadarıyla hız düşükse cayma bedeli ödemeden iptal edebiliyoruz ama bunu müşteri hizmetlerine anlatamıyorum. Hızı KISA SÜRELİ arttırıyorlar sonrasında paketim 16 Mbps olduğu halde 2-8 Mbps alıyorum. Başka bir çaresi var mıdır? Kod öğreniyorum kurslarıma girmekte zorluk çekiyorum.
Çok sinir bozucu olsa da maalesef ADSL'de bu sıkıntıların sonu yok hocam. İç tesisatınızı yenileyince bir miktar düzelir. Bu arada fiber altyapıya taahhüt olduğu için geçememek çok saçma değil mi ya? Sonuçta yine aynı firmayı kullanmaya devam edeceksiniz. Bu saçmalık Vodafone'a mı özel bilmiyorum. Ben VDSL'de iken Millenicom abonesiydim. Fiber aktif olunca nakil yaptım, hiçbir sorun çıkmadı. Benim de taahhüdüm vardı. Hâlâ da var zaten.
Sonuç olarak taahhüt süreniz bitene kadar beklemelisiniz, yapacak bir şey yok. Zaten 5 ay kalmış. Sonrasında fiberin tadını çıkarırsınız.

Vodafone Net kullanıcısıyım 24Mbps paketim var ancak bende 14 Mbps alıyorum.

1 yılı geçtiyse taahhüdün bitmesini beklemenize gerek yok.

Bunu müşteri hizmetlerine anlatamıyorum hep böyle bir şey yok deyip geçiştiriyorlar

Müşteri hizmetlerini arayın ve hocam fiber altyapınız omasına rağmen neden halen Vodafone kulannıyorsunuz
Aradım ama daha pahalı paket sundular

Yeni konular

Geri
Yukarı