Vodafone fiber internet nasıldır?

Gghytt

Femtopat
Vodafone fiber internet nasıldır? Superonline'dan geçeceğim Superonline 100 Mbps internet için 150 TL istiyorlar Vodafone fiber 100 Mbps yanında Vodafone TV'de var. 100 TL sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone fiber internet nasıldır? Superonline'dan geçeceğim Superonline 100 Mbps internet için 150 TL istiyorlar Vodafone fiber 100 Mbps yanında Vodafone TV'de var. 100 TL sizce hangisini almalıyım?

Eğer Kablonet altyapısı varsa. Kablonet bağlat 100 MB veriyor hem de TV programları altın sinema paketleri geliyor ama bu paket için. Yok Yok Kampanyası | Türksat İnternet

Ben geçen yıl abone oldum gayet memnunum ama yeni adrese taşımaları 1 aydan uzun sürdü o açıdan da hayal kırıklığına uğrattı. Hız ve kesilme durumu çok iyiydi ama.

MiVodafone fiber internet nasıldır? Superonline'dan geçeceğim Superonline 100 Mbps internet için 150 TL istiyorlar Vodafone fiber 100 Mbps yanında Vodafone TV'de var. 100 TL sizce hangisini almalıyım?

Bu arada sakın redbox almak gibi bir hata yapmayın nedenini her yerde yazıyorum burayada yazayım: 1-) internet aşırı yavaş 2-) internet sürekli kopuyor 3-) ping sürekli 100-250 civarında daha 1-2 ay çok şükür pingim 70-80'lere düştü 4-) müşteri hizmetlerinin dünyadan haberi yok+ilgisizler.

Geri
Yukarı