Vodafone fiber net nasıl?

Turknet Kullanıyorum Gayet memnunum Bir sıkıntım olduğunda online işlemlere yazıyorum ve hemen ilgileniyorlar.

35MB Download 6MB upload

ama hocam şu hıza kadar demeleri kafamı karıştırıyor. 100 mbps diyip 50 mbps vermesinler. Sizin nasıl hız durumu ? 35'in 35'ini de alıyor musunuz ?

ama hocam şu hıza kadar demeleri kafamı karıştırıyor. 100 mbps diyip 50 mbps vermesinler. Sizin nasıl hız durumu ? 35'in 35'ini de alıyor musunuz ?
Şöyle anlatayım altyapı 100MBPS destekliyor ben 35mbps lik paketi aldım ve 35 mbps nin 35 i de modeme ulaşıyor . 10 tl fark ile 100 mbps yapabilirim lakin ihtiyacım yok

Ama hocam şu hıza kadar demeleri kafamı karıştırıyor. 100 Mbps deyip 50 Mbps vermesinler. Sizin nasıl hız durumu? 35'in 35'ini de alıyor musunuz?

Hocam altyapı desteklediği kadar hızın biraz azını verirler genellikle. Mesela altyapınız 50 Mbit olsa size 45 falan verirler.

Hocam altyapı desteklediği kadar hızın biraz azını verirler genellikle. Mesela altyapınız 50 Mbit olsa size 45 falan verirler.
Hocam Modeme gelen bu lakin Kablosuz bağlandığımdan 33.70 download 5.80 upload alıyorum
1610365078061.png
1610365162471.png

Böyle yazınca kafam karıştı. Altyapı yeni, çok eski değil. Ondan dolayı sorunsuz internet gelir mi Turknetten acaba ?

Hocam Modeme gelen bu lakin Kablosuz bağlandığımdan 33.70 download 5.80 upload alıyorumEki Görüntüle 829714

Hocam isterseniz bir deneyin ama sorun çıkarsa taahtüt yok zaten çıkarsınız hemen. Onun dışında benim önerim NetSpeed'den yana.
Hocam netspeed fiyatları da Superonline'a yakın. Ondan düşünmüyorum onu. Turknet için ayrıca modemde almak gerekiyor. Turknet satıyor ama ayrıca faturaya ek olarak veriyorlar. Superonline modemleri sanırım diğer operatörlerle uyumsuz ondan dolayı ekstra masraf çıkaracak

Geri
Yukarı