Vodafone Fibermax Kampanyası ve Hizmet Kalitesi Nasıldır?

SmaLLTime

Decapat
Superonline Fiber kullanıyorum. Bugün Vodafone Fibermax diye bir kampanya duydum. 100 Mbps hız, 100 GB kota ve ayda 70 TL. Vodafone hizmet vermek için Superonline altyapısını kullanıyor. Vodafone'a geçersem 100 veya 85 üzeri hız alır mıyım? Vodafone fiber kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
200 Mbps / 480 GB AKN olan tarifesini kullanıyorum. Hız olarak 200-203 Mbps görüyorum çoğu zaman, Steam indirme hızı da 25.6 MB/s oluyor, yani fiber alt yapısında bir sıkıntı yoksa hızla ilgili bir sorun yaşamazsın. Bir sorun durumunda müşteri hizmetlerine ulaşmak için maalesef 10-15 dakika kadar beklemen gerekebiliyor, bunun dışında hız düşürmesi yapacakları zaman arada bir sıkıntı yaşayabiliyorsun. Sitelerde AKN sonrası gelen hız 32 Mbps göründüğü halde Twitch canlı yayınlarını izlerken ve VPN harici download almak istediğinde sorun yaşıyorsun ama bu dediğimi 1.5 yılda 2-3 defa yaşadım. Ertesi gün de kendiliğinden düzeliyordu.

Tahminime göre sorun olmazsa 100 Mbps ya da çok çok yakınını alırsın.

Son düzenleme:
Kota az değil mi sence?
Hocam Ben şuan superonlinede 50 GB kota kullanıyorum maalesef.

200 Mbps / 480 GB AKN olan tarifesini kullanıyorum. Hız olarak 200-203 Mbps görüyorum çoğu zaman, Steam indirme hızı da 25.6 MB/s oluyor, yani fiber alt yapısında bir sıkıntı yoksa hızla ilgili bir sorun yaşamazsın. Bir sorun durumunda müşteri hizmetlerine ulaşmak için maalesef 10-15 dakika kadar beklemen gerekebiliyor, bunun dışında hız düşürmesi yapacakları zaman arada bir sıkıntı yaşayabiliyorsun. Sitelerde AKN sonrası gelen hız 32 Mbps göründüğü halde Twitch canlı yayınlarını izlerken ve VPN harici download almak istediğinde sorun yaşıyorsun ama bu dediğimi 1.5 yılda 2-3 defa yaşadım. Ertesi gün de kendiliğinden düzeliyordu.

Tahminime göre sorun olmazsa 100 Mbps ya da çok çok yakınını alırsın.
Aylık ne kadar ödüyorsun ve hangi paket limitsiz mi kullanıyorsun yoksa akıllı paketler mi ?

@SmaLLTime 240 GB AKN varken ilk 6 ay 10 TL, sonraki 18 ay 100 TL ödeyecektim fakat AKN 480 GB olduktan sonra aylık ödeme 147 TL'ye çıktı.

Paket: 200 Mbps Limitsiz 480 GB AKN
Kampanya: SüperNet Fibermax 200 Mbps Lmtsz 480GBAKN Prmsyn

@SmaLLTime 240 GB AKN varken ilk 6 ay 10 TL, sonraki 18 ay 100 TL ödeyecektim fakat AKN 480 GB olduktan sonra aylık ödeme 147 TL'ye çıktı.

Paket: 200 Mbps Limitsiz 480 GB AKN
Kampanya: SüperNet Fibermax 200 Mbps Lmtsz 480GBAKN Prmsyn

Az önce Vodafone müşteri hizmetleri ile konuştum bana diyor adınıza başka abonelik varsa size abonelik veremiyoruz. Ne alaka kardeşim belki iş yerine çekecem? Çok saçma, ayrıca çok tecrübe sizler 100 MB 100 GB olan paket ilk 12 ay 79 TL sonraki 12 ay 89 TL.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı