Vodafone FreeZone geçişte eski tarifede kalabilir miyiz?

TayyarYasa

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben Vodafone FreeZone'a geçeceğim 26 yaş altı diyor ama ben şu anda FreeZone dışı bir tarife kullanıyorum. Tarifeme ne olacak bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Halihazırda Vodafone operatörünü kullanıyorsanız şubeye gitmeden uygulamadan bile sorunsuz halledersiniz. Başka bir operatördeyseniz, bulunduğunuz operatöre gelecek aydaki faturaya fatura+KDV+varsa cayma bedeli yansıtılır ve yine sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Soruyu biraz daha düzenli yazabilirseniz daha iyi yardımcı olabilirim 26 yaş ve tarife kısmı karışmış.

Halihazırda Vodafone operatörünü kullanıyorsanız şubeye gitmeden uygulamadan bile sorunsuz halledersiniz. Başka bir operatördeyseniz, bulunduğunuz operatöre gelecek aydaki faturaya fatura+KDV+varsa cayma bedeli yansıtılır ve yine sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Soruyu biraz daha düzenli yazabilirseniz daha iyi yardımcı olabilirim 26 yaş ve tarife kısmı karışmış.
vodafone kullanıyorum red 8 tarifesi galiba neyse ben freezone a geçicem ama nasıl bir tarife önericek yada şuanda kullandığım tarifeme ne olacak onu merak ediyorum.Red kullandığım için pahalı bir tarife önermesindende

Yeni konular

Geri
Yukarı