Vodafone hücresel ağ yavaş

Selcannnn

Yoctopat
Daha fazla  
Vodafone faturalı hat kullanıyorum. Kendi internetim var fakat hiçbir şekilde hızlı kullanamıyorum. Defalarca kez müşteri hizmetlerini aradım fakat hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. İnternetim olmasına rağmen hiçbir şey açılmıyor. SIM kart dediler, onu da yeniledim, telefonumu bile değiştirdim ama yok. Sorun hücresel ağda belli ama sorunu çözemiyorum. Yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekiyor? Ağ ayarlarını sıfırladım olmadı, hücresel ağ ayarlarında kullanıcı adı ve şifrelerini de yaptım düzelmedi. Kafayı yeme noktasına geldim. Ne yapmam gerekiyor?

Farklı cep telefonu ve SIM kart ile denediğinize göre, bölgenizde Vodafone iyi hizmet veremiyor olabilir. Farklı bölgelerde de internet bağlantınız yavaş mı? Çevrenizdeki Vodafone kullanıcılarının bağlantı kalitesi nasıl? Aşağıdaki hız testi uygulaması ile kontrol edebilirsiniz.

Farklı konumlarda hızlı bağlanabiliyorsanız farklı operatörleri deneyebilirsiniz. Diğer operatörler, bölgenizde daha iyi hizmet sunuyor olabilir.

Neden Vodafone? Vodafone'un hizmeti belli yerlerde iyidir. Bazı yerlerde Türk Telekom bile Vodafone'a göre daha iyidir. Operatörünüzü değiştirmenizi öneririm.

İş yerimde bende de yavaş oluyor, çoğu zaman 3G ye geçmek zorunda kalıyorum. 4.5G de kopmalar ve donma yaşıyorum. Sizin gibi defalarca aradım ama boş boş işler söylediler yok ayarları sıfırlayalım falan filan, en son da uzun vadeli çalışma yapılacaktır dedi daha da uğraşmadım. Fatih ve Bomonti'de yaşıyorum bu sorunları, ulaşımda metrobüste sıkıntı olmuyor. Vodafone'u değiştirmeyi çok düşündüm ama fiyat tarifesinden dolayı şimdilik daha kullanacağım gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı