Vodafone internet çalışmıyor

TurkNet'in sayfasında bile direk 1000 TL'ye kadar cayma bedelini biz ödüyoruz diyor. 1 ayda bedava zaten. Siz gidin bu işin ehli ne yapılacağını bilen kuruma şikayet edin, hak talep edin. Yol göstersinler. Firmayı aradığınızda da günlerdir benimle kimse ilgilenmiyor, arıza kaydı oluşturuyoruz diyerek konuştuğum her personel başından savıyor, mağduriyetimiz devam ediyor ve kimse umursamıyor diyerek yasal yollara başvurmaya karar verdim falan deyin.
İnternet kullanmak için sözleşme imzaladığım firma bana internet sağlamıyor bir de parasını ödemeyeceksiniz diye dalga geçiyor peki işin aslı olan ineternet nerede kardeşim. Cep telefonlarına extra yüklenen paketlerin parası nerede?

Hocam TurkNet nasıl bir firma bilginiz var mı? Şikayetvar'da falan bazı şikayetler gördüm.

Bir de taahhüt yok diyor fiyatlar sürekli oynuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yıllardır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Fakat bir sıkıntı ile karşılaşsaydım ulaşabilecek muhatap bulamamak sıkıntı olacaktı muhtemelen. Çünkü ortak görüş bu yönde. Her şey uygulama üzerinden dönüyor. İnternet olmadığı zaman önce bir sağı solu kurcalıyorum sonra uygulamaya bakıyorum ve çalışma sebebi ile bir süre internet olmayacağı mesajını görüyorum. Zaten sonra düzeliyor ki çok nadirdir bu durum.
Fakat dediğim gibi ben sorun yaşamadım, yaşayanlar için iletişim kuracak birini bulamamak sıkıcı olabilir.
Aslında çok sık oynamazdı fiyatlar ama bu sön dönem peş peşe birkaç zam geldi. Maalesef bunun sebebi de yine TTNET kaynaklı. GigaFiber çalışmaları devam ediyor. Kendi altyapılarını yapmaya çalışıyorlar sürekli.
Hatta şu an fiyatı 140 TL'den 170 TL'ye çıktı. Fakat 1400TL'yi peşin ya da 3 taksitle ödemek şartıyla 10 ay boyunca 140 TL'den kullanmaya devam edeceğim. Sırf üşendiğimden değiştirmedim ben. Millenicom vs tavsiye edilen birçok firma var.

Bende büyük bir firma diye Vodafone'ye güvendim güvenmez olaydım. Hiç yardımları dokunduğunu görmedim.

Ben yıllardır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Fakat bir sıkıntı ile karşılaşsaydım ulaşabilecek muhatap bulamamak sıkıntı olacaktı muhtemelen. Çünkü ortak görüş bu yönde. Her şey uygulama üzerinden dönüyor. İnternet olmadığı zaman önce bir sağı solu kurcalıyorum sonra uygulamaya bakıyorum ve çalışma sebebi ile bir süre internet olmayacağı mesajını görüyorum. Zaten sonra düzeliyor ki çok nadirdir bu durum.
Fakat dediğim gibi ben sorun yaşamadım, yaşayanlar için iletişim kuracak birini bulamamak sıkıcı olabilir.
Aslında çok sık oynamazdı fiyatlar ama bu sön dönem peş peşe birkaç zam geldi. Maalesef bunun sebebi de yine TTNET kaynaklı. GigaFiber çalışmaları devam ediyor. Kendi altyapılarını yapmaya çalışıyorlar sürekli.
Hatta şu an fiyatı 140 TL'den 170 TL'ye çıktı. Fakat 1400TL'yi peşin ya da 3 taksitle ödemek şartıyla 10 ay boyunca 140 TL'den kullanmaya devam edeceğim. Sırf üşendiğimden değiştirmedim ben. GIBIRNet, Millenicom vs tavsiye edilen birçok firma var.

Hocam peki doğru üzgün iletişime geçebileceğim müşteri hizmetleri olan sürekli internet yavaşlığı veya kesintisi olmayan bildiğiniz bir firma var mı?

TTNET'i arayıp bir de onlardan yardım gelecek mi diye bir sorun olmazsa. Sonuçta onların altyapısı. Neyse size iyi geceler. Gelişmeleri yazın.

Maalesef benim bildiğim yok.

TTNET arayıp bir de onlardan yardım gelecek mi diye bir sorun olmazsa. Sonuçta onların altyapısı. Neyse size iyi geceler. Gelişmeleri yazın.

Maalesef benim bildiğim yok.

Bir firma ismi yazdım fakat yazıma müdahale edilmiş. Artık yazdıklarımın kontrolünü de sağlayamıyorum. Bir önce yazdığım cümle silindiği için yazdıklarımın takibini yapamıyorum. Forum gerçekten beni yoruyor. Uzun bir süre yoktum yine gideceğim sanırım. Size iyigeceler. Gelişmeleri paylaşın belki yardımcı olan çıkar.

TTNET aradığımda müşterimiz olmadığınız için size bilgi veremeyiz dediler.

😀😀😃😃😀 Yok ya bu forum kişisel hak, ifade özgürlüğü vs tanımayacak. Haydi size iyigeceler. Silinsin diye mesaj yaziyoruz ha bire.

Bir daha silindi :d

Bu mesajlarımız niye siliniyor merak içerisindeyim.

Evet arkadaşlar dava açacağım falan diyerek ve 3 kez şikayet vara 1 kez de kendi epostalarına yazdım ve gelip yeni modem taktılar tabii ki de gelen Türk Telekom ekibiydi galiba Vodafone'nin kendi ekibi bile yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı