Vodafone izinsiz 5G'ye geçti

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Bugün boyle bir SMS aldim. Otomatik arama ile beni aradılar, 5G ister misiniz diye sordular, hayır dedim. Bugün de böyle bir SMS aldim. Bu saçmalık hakkinda bilgisi olan var mi?

Screenshot_20240405_172943_Messages.jpg

Bugün boyle bir SMS aldim. Otomatik arama ile beni aradılar, 5G ister misiniz diye sordular, hayır dedim. Bugün de böyle bir SMS aldim. Bu saçmalık hakkinda bilgisi olan var mi?

Eki Görüntüle 2159781

Lanet firmanin interneti 5G'yi birak 3G bile cekmiyor. İstanbul ortasında 8Mbit download nedir cidden? Bir de böyle paket yutturma olaylari var. Türk Telekom ideal.

Son düzenleyen: Moderatör:
4.5G'ye de gecerken internetimi daha fazla kullanacagini biliyordum, musait olunca gectim. Simdi 5G'de daha fazla internet kullanir diye düşünüyorum.

Hocam siz gelip teknoloji forumuna bile konu açmışsınız bağlantı hızının kullanılan veriyle olan alakasını nasıl açıklayacaksınız? 5G açık olsa da cihaz ayarlarından kapanıp açılıyor ya da servis sağlayıcısı uygulamasından geri de kapatılıyor yani bir sorun yok.

4.5G'ye de gecerken internetimi daha fazla kullanacagini biliyordum, musait olunca gectim. Simdi 5G'de daha fazla internet kullanir diye düşünüyorum.

Bunun sebebinin gelişen teknoloji, sitelerin daha çok grafik resim içerikli olması, çözünürlüklerin artması, daha çok içerik olmasından olmasın?

Yeni konular

Geri
Yukarı