Vodafone mobil internet hızı nasıldır?

WilleZurMacht

Yoctopat
Daha fazla  
Turkcell kullanıyorum taahhüdüm bitti yeni paket fiyatları bir tık yüksek geliyor ve paket çeşitliliği yok bunun için Vodafone'a baktım yeni müşteri kampanyaları iyi görünüyor ama aklımda şu sorun var, Vodafone kullananlar internet hızından şikayetçi. Vodafone kullananlar ne kadar internet hızı alıyor il/ilçe bazında hız testi sonuçlarınız nedir yardımcı olur musunuz? Vodafone'dan memnun musunuz?

Turkcell kullanıyorum taahhüdüm bitti yeni paket fiyatları bir tık yüksek geliyor ve paket çeşitliliği yok bunun için Vodafone'a baktım yeni müşteri kampanyaları iyi görünüyor ama aklımda şu sorun var, Vodafone kullananlar internet hızından şikayetçi. Vodafone kullananlar ne kadar internet hızı alıyor il/ilçe bazında hız testi sonuçlarınız nedir yardımcı olur musunuz? Vodafone'dan memnun musunuz?
Değilim sinir ediyor insanı.

Turkcell'in fiyatları fazla evet ama hız ve çekim gücü olarak en iyisi olduğunu düşünüyorum kimse Vodafone önermiyor genellikle bence maddiyatınızı ayarlayabiliyorsanız kalmanızı tercih ederim Turkcell'de.

Turkcell'den geçtim Vodafone geçmez olaydım. Bazı bölgeler de Turkcell akarken Vodafone 10 saniyede falan açıyor Instagram hikayelerini.

Ben merkezi bir konumda;
Vodofone hattımdan 40-50mbps
Turkcell hattımdan 90-100mbps hız alıyorum.

Bulunduğun ortama göre 2 firmada da hızlar düşüyor. Vodafone'nin dezavanyajı her yerde çekmiyor oluşu.

Hocam verin 3 kuruş fazla adam akıllı hizmet alın.

Senin gibi Turkcell taahhüt bitince pahalı bulduğum için Vodafone'un yeni gelen kampanyasına geçtim bin pişmanım. Çekmiyor abi. Yeri geliyor telefon konuşturması bile yaptırmıyor. Turkcelle sıkıntı yaşamadığım yerlerde, şimdi değil stabil internet kullanmak telefon görüşmesi yapamıyorum.

Vodafone rezalet, arada bir tekrar deniyorum hep aynı. Geçmeyin, geçirtmeyin. Hiçbir yerde çekmiyor, aynı telefonla turkcell 100 150 aldığı yerde vodafone 10 20 bazen 50 60 alıyor. Aşırı dengesiz, kalitesiz bir firma. Turkcell fazla istiyor ama hakkını veriyor en azından.

7192450F-5329-4A85-A9DC-FA5C67742277.png

2C3A5EE4-5E45-44CE-98E0-604D4E1294C7.png

Konum Şanlıurfa Karaköprü

Vodafone konuma göre çok değişiyor.

Geri
Yukarı