Vodafone net geçiş süreci nasıl olur?

n i s a

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Şu anda TT 50 Mbps VDSL paketi kullanıyorum. 10 Ağustos'ta taahhütüm bitecek ama ben bitmeden yeni sağlayıcıya geçmek istiyorum. Geçmek istediğim sağlayıcı Vodafone Net. Fiber 200 Mbps tarifesine başvuru yaptım fakat dairemde aktif olarak TT olduğu için bağlayamadıklarını, iptal ettikten sonra bağlayabileceklerini söylüyorlar. Bu yüzden başvurum da iptal oldu. İşlemler uzun sürebileceği ve araya bayram girmesinden korktuğum için şu anda bunu yapmaya çekiniyorum. İptal işlemleri ne kadar sürer ve sorun yaşar mıyım? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Vodafone net 200 Mbps sadece kendi altyapısı bulunan bölgelerde sunabiliyor şu an için. TurkNet Millenicom veya Netspeed gibi taahhütsüz firmalara yönelmenizi öneririm.
Vodafone net binadaki Superonline altyapısıyla sağladıklarını söyledi. Kendileriyle tekrar görüştüm, boş port olmadığı için iptal etmişler. TurkNet'e başvurmak durumunda kaldım. İleride port açılırsa geçmeyi düşünüyorum.

Vodafone net kullanmanı önermem 3 ay içinde taahhüdüm bitecek ve sorunsuz ayım geçmedi, en basitinden bağlattığımdan beri internet sitelerine giriş yapamadım hatta bir ara uygulamadan bile giriş yapamıyordum. Giriş yapama sebebimde çok saçma şifren falan yanlış diye hata vermiyor fakat girişte yapmıyor ve 2 yıl boyunca zibilyon tane destek açtım ama düzeltemediler ve hala da giriş yapılmıyor. :D sana sırayıla ne olacağını söyleyeyim ilk 6 ay minimum sorun yaşayacaksın sonra zibilyon tane sorun yaşamaya başlayacaksın.

(Mesajını sonradan gördüm iyikide başvurmamışsın güven bana :D)

Vodafone net kullanmanı önermem 3 ay içinde taahhüdüm bitecek ve sorunsuz ayım geçmedi, en basitinden bağlattığımdan beri internet sitelerine giriş yapamadım hatta bir ara uygulamadan bile giriş yapamıyordum. Giriş yapama sebebimde çok saçma şifren falan yanlış diye hata vermiyor fakat girişte yapmıyor ve 2 yıl boyunca zibilyon tane destek açtım ama düzeltemediler ve hala da giriş yapılmıyor. :D sana sırayıla ne olacağını söyleyeyim ilk 6 ay minimum sorun yaşayacaksın sonra zibilyon tane sorun yaşamaya başlayacaksın.

(Mesajını sonradan gördüm iyikide başvurmamışsın güven bana :D)
Bende denemek için 1 yıllık taahhüt yaptıracaktım. Her işte bir hayır vardır, ucundan döndük o zaman :D

Yeni konular

Geri
Yukarı