Vodafone Net internet bağlantı kesintisi

Oyunda ani giren pingler, ani düşen indirme hızı, bu kadar destekliyor deyip altyapısının desteklediğinin 6 kat yavaş internetini vermek, yavaş upload hızı, durduk yere arttırılan fiyatlar ve daha çok şey var hocam.

Demek istediklerini anlıyorum ancak bize mi denk gelmedi bilinmez ama ciddi anlamda 5 yılda hiçbir sorun yaşamadık + olarak hiçbir firma sağlamıyorken 50 Mbps'e yakın upload hızımız vardı. Fiyat konusu hariç diğerlerinin 2 katı oranında fiyat farkı koyuyorlar neredeyse.

Demek istediklerini anlıyorum ancak bize mi denk gelmedi bilinmez ama ciddi anlamda 5 yılda hiçbir sorun yaşamadık + olarak hiçbir firma sağlamıyorken 50 Mbps'e yakın upload hızımız vardı. Fiyat konusu hariç diğerlerinin 2 katı oranında fiyat farkı koyuyorlar neredeyse.
Size denk gelmemiştir hocam yoksa gerçekten berbat bir şirket Vodafone internet sağlayıcısı olarak.

İstediğinizi yaptırın bu pislikler sorunu çözmek yerine beter ediyor.

Ne olursa olsun aynı soruna ulaşacaksınız. İnternet kesikliği.

Vodafone Net'e geçirmişsiniz arkadaşlar ancak aile evinde Vodafone Net kullanılıyor ve bir sorun yaşanmadı bugüne kadar. Yaklaşık 5 yıldır aynı interneti kullanıyorlar ve yalnızca 2-3 kez genel çalışma olduğunda internetleri kesildi. Muhtemelen arkadaşın bina tesisatında bir sorun var. Ancak tabii ki Turkcell ve TurkNet gibi firmalara yaklaşamıyor bile. Kendi evimde Turkcell kullanıyorum aynı şekilde 2-3 yıldır hiçbir kesinti yaşamadım.

Hocam olay kesinti değil Superonline çok fazla bant genişliği daraltma sansür kilit ve routing sorunları içermekte.

Hocam olay kesinti değil Superonline çok fazla bant genişliği daraltma sansür kilit ve routing sorunları içermekte.

Söylediklerine katılıyorum bu konuda hiçbir karşılık veremem. Benim şu an Superonline kullanma sebebim hızlı çözüme ulaşabiliyor olmam ve bana sağlayabildikleri kesintisiz internet. Gönül isterki TurkNet olsun ancak altyapı yok :/

Kesinlikle. Hatta VPN kullanmak zorunda olan arkadaşlar var işleri gereği ve Süperonline VPN'leri de engelliyor. İyi bir firma değil. Fiberi gelse şahsen hızlı diye alıp kullanmam.

Bir vodafone kullanıcısı olarak ister mobil ister ev interneti olsun hiç bir zaman vaad ettiği hıza ulaşamıyor . Mesela okulum baz istasyonunun dibinde olmasına rağmen vodafone kaç mb/s veriyor dersiniz mb bile değil 300kb/s veriyor. İnsan kendi kendine soruyor bukadar operatör ücreti aldıktan sonra neden altyapı çalışmalarına para yatırmazsın acaba?

Tamamen aynı şeyi ben de yaşadım,VDSL'e geçtim aynı rrezillik yine devam etti, oturduğunuz yerde sorun var büyük ihtimalle

Vodafone böyledir, ADSL/VDSL kullanmayın. Kendi fiberi biraz iş görür ama şahsen ben kullanmam.

Vodafone ADSL'den Netspeed VDSL'e geçince çağ atladım resmen, şu an çok nadir sorun yaşıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230420-194051_Speedtest.jpg
    Screenshot_20230420-194051_Speedtest.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 14
Hocam tum cihazlardami kesinti yaşiyorsunuz.
evet tüm cihazlarda modemin ışığı gidiyor kesintiden 10-15 sn sonra

Arkadaşlar güncelleme yapmak istiyorum. Komşularım VDSL kullanıcısı. Hepsinde internet kesintisi oluyormuş. TT'den elemanlar ikna olmuyor altyapısal sorun olduğuna dair. Geliyor yalandan cihaz bağlıyor modem değiş deyip gidiyorlar. Ben bunları nasıl ikna ederim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı