Vodafone Net yüksek ping

0_0

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık olarak 8-9 aydır Vodafone net kullanıcısıyım. Ama yüksek ping sıkıntı çekiyorum. Bir de bana hep Adana suncusu veriliyor internet fiber ama ping çok yüksek bunun çözümü nedir? Testlerim aşağıda mevcuttur.

1626164724907.png

1626165330472.png

Bana da sabit 70 civarı geliyor. Kendileri ile çok iletişime geçtim fakat bir şey yapamadılar, şimdilik bir sorun teşkil etmiyor ama taahhüt sonunda büyük ihtimal tercih listemde olmayacaklar.

Çoğu kişi sıkıntı yaşıyor fakat herkes yaşamıyor. İnşallah sizde de sıkıntı çıkmaz.

6 yıl boyunca Vodafone Net kullandım. 5 yıl ADSL, 1 yıl da VDSL kullandım ve hiç memnun kalmadım. Hız olarak sıkıntısı yoktu ama ping olarak hiç tatmin etmemişti. Siz de Vodafone kullanıyordunuz sanırım.

6 yıl boyunca Vodafone Net kullandım. 5 yıl ADSL, 1 yıl da VDSL kullandım ve hiç memnun kalmadım. Hız olarak sıkıntısı yoktu ama ping olarak hiç tatmin etmemişti. Siz de Vodafone kullanıyordunuz sanırım.
Evet, ben de maalesef Vodafone kullanıyorum. Dediğiniz gibi hızda problem yok fakat ping hem stabil değil hem de yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı