Vodafone net ping değerleri yüksek

Thenatis

Centipat
Daha fazla  
MTA San Andreas, LoL, CS:GO gibi oyunlarda ping 100-150'den aşağı düşmüyor (hep sabit). Yaklaşık 3-4 gün önce bağlattım interneti bağlatmaz olaydım. Bir de 2 sene taahhüt imzaladık. Şu an çıldırmak üzereyim. Hız testim aşağıdadır:

1612032191011.png

Eskiden 16Mbps'lik TTNET kullanıyordum, onda bile hız testinde maksimum 7-10 ms ping vermiştir. Sizce normal mi bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. CS:GO'da 80-90 ping ama adama sıktığım zaman 1-2 saniye sonra ölüyor. ADSL internet kullanırken böyle değildi. Sanırım Vodafone'nun VDSL internetinde sıkıntı var.

Müşteri hizmetlerini arayıp yaptırıcaksınız. Ancak anlamayan çok olabilir. Tekrar deneye deneye artık.

Müşteri hizmetlerinde anlayan kişi bulmak gerçekten çok zorlaşmaya başladı adamlar internetimi sınırlamış karşı taraftan adamları 10 kere aradım biri bile durumu anlayamadı bunu anlamamak için gerçekten zeka geriliğinin işareti.

Aynı sorun bende de var. CS:GO'da 80-90 ping ama adama sıktığım zaman 1-2 saniye sonra ölüyor. ADSL internet kullanırken böyle değildi. Sanırım Vodafone'nun VDSL internetinde sıkıntı var.
Artık online oyunları oynarken mobil verimi kullanacak seviyeye geldim hocam, onda bile çok daha iyi. Bin pişmanım. Uydunet'in 100 mbps'lik paketini bağlatacaktık son anda vazgeçtik.

Geri
Yukarı