Vodafone Online Oyunlarda Ani Ping Artışı

dark_gamer

Hectopat
Daha fazla  
Kolay gelsin, tüm bir interneti haftalarca arayıp tek bir çözüm bulamadığım efsane konu. Her gün saç baş yolduran, çaresizlikten insanı uçurumlara iten bu lanet soruna bir cevap arıyorum. Vicdanı olan beni bu azaptan kurtarsın.

Sistemimle alakalı bir sorun yok, ekran kartım ve diğer tüm donanımlar yeterli seviyede. Vodafone 100 MBps 240 gb AKK'li fiber internete geçtiğimden beri yüzüm gülmedi. Özellikle CS:GO oynarken 30 saniyede bir 60 MS olan pingin 600 hatta 700'leri görüyor. Ağız dolusu küfür etmek istediğim Vodafone müşteri hizmetleri ise bana saçma sapan öneriler sunup ağlatacak derecede sinirlendiriyor.

Buna bir çözüm bulunamayacaksa kendimi balkonlardan sonsuzluğun kollarına bırakıp huzura kavuşmak istiyorum. Şaka bir yana Allah rızası için, kaç milyarlık insan nüfusu buna bir çözüm bulamadı mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Vodafone'dan önce 20 MBps'lik kıytırık bir internet kullanıyordum, her yağmur yağdığında ve rüzgarda kesiliyordu, ama onda bile bunu yaşamıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı