Vodafone Red 12 tarifesine 39 liraya gecilir mi?

Kurdunlaneti

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vodafone Red 12 tarifesine 39 liraya gecilir mi? Daha once hiç Vodafone Red kullanmadim. Tarife ozellikleri nedir bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Vodafone'nun bulunduğunuz bölgedeki 4.5G performansını test etmeden kullanmayın bence. Çünkü çoğu yerde 4.5G hızı düşük.

Bahsettiğiniz paketi Vodafone'nun yeni müşterilere özel paketler sayfasından bulamadım. Faturasızdan faturalıya geçiş teklifi mi sizin bahsettiğiniz paket?

Ayrıca muadilleri ile karşılaştıralım:
Turkcell'de Akıllı 10GB paketi 42TL(Faturasızdan Faturalıya geçişe özel)
BIMCell'de de(TT altyapısını kullanır) 42TL'ye 20GB paketi mevcut.

Vodafone'nun bulunduğunuz bölgedeki 4.5G performansını test etmeden kullanmayın bence. Çünkü çoğu yerde 4.5G hızı düşük.

Bahsettiğiniz paketi Vodafone'nun yeni müşterilere özel paketler sayfasından bulamadım. Faturasızdan faturalıya geçiş teklifi mi sizin bahsettiğiniz paket?

Turkcell'de Akıllı 10GB paketi 42TL(Faturasızdan Faturalıya geçişe özel)
BIMCell'de de(TT altyapısını kullanır) 42TL'ye 20GB paketi mevcut.
Şuan vodafone kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Muhtemelen BIMCell kullanacağım.

Turkcell'de akıllı 10GB paketi 42TL(faturasızdan faturalıya geçişe özel)
Bımcell'de de(tt altyapısını kullanır) 42TL'ye 20GB paketi mevcut.

Faturasiz tarife kullaniyorum. Vodafone uygulamasina girip orada bir dijital asistan var bilirsiniz kendisi bana Red 12'yi 39 TL Red 8+4'u 42 TL'ye gecebilecegimi yazdi.

Faturasiz tarife kullaniyorum. Vodafone uygulamasina girip orada bir dijital asistan var bilirsiniz kendisi bana Red 12'yi 39 TL Red 8+4'u 42 TL'ye gecebilecegimi yazdi.
Bence bu fiyat için fazla hocam. 12GB'lik aynı paket BIMCell'de 32TL. Hem de faturasız ve taahhütsüz. Ki Vodafone daha iyi teklifler de sunabiliyor.

Tarifeye gecis yaptim arkadaşlar icerigini tam olarak bilmiyordum icerigi su sekilde.
Vodafone sinirsiz.
Sabit hat sinirsiz.
Yurtici ve yurt dışı 1000 dakika.
250 SMS.
12 GB internet.
Vodafone TV 2 GB.

Geri
Yukarı