Vodafone Redli Özel 22 GB faturalı paketine geçirilir mi?

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Birkaç gün içimde mevcut tarifemin taahhüdü sona erecek. Bende faturalı paket arayışındayım. Aşağıdaki paket bana epey uygun geldi.

Screenshot_20230113-191758_Yanmda.jpg

İnternette güncel bir yorum bulamadım fakat geçmiş yorumlarda 22 GB gösterip 13 GB veya 17 GB verdikleri söyleniyordu. Ayrıca belirtmemiş ama bu paketin fiyatı belli bir süreden sonra yükselir mi? Orada yazmadığını bildiğim halde emin olamıyorum. İnternet servisleri sonuçta para kazanmak için müşteriyi aldatma çabalarına defalarca şahit oldum.

Birkaç gün içimde mevcut tarifemin taahhüdü sona erecek. Bende faturalı paket arayışındayım. Aşağıdaki paket bana epey uygun geldi.

Eki Görüntüle 1631730

İnternette güncel bir yorum bulamadım fakat geçmiş yorumlarda 22 GB gösterip 13 GB veya 17 GB verdikleri söyleniyordu. Ayrıca belirtmemiş ama bu paketin fiyatı belli bir süreden sonra yükselir mi? Orada yazmadığını bildiğim halde emin olamıyorum. İnternet servisleri sonuçta para kazanmak için müşteriyi aldatma çabalarına defalarca şahit oldum.
hocam orada yazıyor sadece ilk ay 10gb verir sonra vermez 22-10=12 orada yazıyor bide 2 gb verir 12+2=14 gb'ınız olur her ay

Eki Görüntüle 1631730

12 ay sabit fiyat garantisi var. Benim önerim farklı bir operatöre geçmeniz olur. Fakat internet hızları tatmin ediciyse paket güzel.

Hocam orada yazıyor sadece ilk ay 10GB verir sonra vermez 22-10 = 12 orada yazıyor bir de 2 GB verir 12+2 = 14 GB'ınız olur her ay

Yani ilk ay 32 GB sonraki 11 ay 22 GB devamında ise 20GB olur internet.

Hocam ben geçen gün hat taşıma ile Red20 paketine geçiyordum müşteri hizmetleriyle konuştum paket 12 aylık ve sabit fiyat falan dediler daha sonra eve gelen sözleşmelere bir baktım taahhüt 24 ay ve ilk 12 ay bitince fiyatı ikiye katlanıyor. Demem o ki bu paketin fiyatının değişmeyeceğinden emin ol ilk başta.

Hocam orada yazıyor sadece ilk ay 10GB verir sonra vermez 22-10 = 12 orada yazıyor bir de 2 GB verir 12+2 = 14 GB'ınız olur her ay

Hocam bilip bilmeden yazmayın yeter vallahi bu forum iyice berbat olmaya başladı. 3 yıldır Vodafone kullanıyorum dediklerinizin hepsi yanlış. Her ay 22 GB veriyor ve ek olarak 2 GB veriyor yani her ay toplam 24 GB internet veriyor. Ayrıca ilk ay 10GB ekstra hediye veriyor. Yani ilk ay toplam 34 GB interneti olacak arkadaşın. Fakat yine de önermem Vodafone faturalıyı bir aşım yapsa 2-3 katı para bile gelebilir. Daha önce kullandım ve hemen çıktım. Arkadaş kullanacaksa ek olarak aşım yapmama gibi seçenek var ekstra ücret vererek etkinleştirmesini öneririm.

12 ay sabit fiyat garantisi var. Benim önerim farklı bir operatöre geçmeniz olur. Fakat internet hızları tatmin ediciyse paket güzel.

İnternet hızında çok sıkıntı yaşamıyorum (paketteki internet %80 oranı ve üstünde bitmediği sürece) diğer operatörlerde biraz daha pahalıydı fiyatlar. Ayrıca 1 yıldan fazla süredir vodadone kullanıyorum ve sık sık çarktan internet veriyor. Yani başka operatöre geçmeye pek niyetim yok.

Hocam ben geçen gün hat taşıma ile red20 paketine geçiyordum müşteri hizmetleriyle konuştum paket 12 aylık ve sabit fiyat falan dediler daha sonra eve gelen sözleşmelere bir baktım taahhüt 24 ay ve ilk 12 ay bitince fiyatı ikiye katlanıyor. Demem o ki bu paketin fiyatının değişmeyeceğinden emin ol ilk başta.

Burada 12 ay sabit fiyat garantisi olduğundan bahsetmiş 24 aya çıkacağını zannetmiyorum.

Pakete geçiyorum. Yorumlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı