Vodafone rezilliği

Yer
Çorum
Daha fazla  
2 aydır 24 megabit internet paketi kullanıyordum. İnternetim 7 megabit olunca aradım. Dediler ki fazla bile alıyorsunuz kablosuz bağlantıda. Ben de dalga mı geçiyorsunuz dedim 7 megabit ne demek? Zaten 8 megabit paketiniz var, gayet iyi 7 dedi. Ben de dedim ki 24 megabit bizim paketimiz. Yanlışlık olmuştur. 1 dk boyunca ısrar etti. Bağırıp kızınca açıp baktı yanlışlık olmuş. Kayıt başlatmışlar. 48 saattir biz aramasak hiç akıllarında bile değil. Tekrar aradım ama kayıttan haberi yok müşteri hizmetlerinin. Bu da ısrar ediyor 8 megabit diye paket. Sonradan dedi ki en fazla 72 saate bakacağız. Yok artık gerçekten. GeForce NOW oynuyordum, aşırı bulanık.
1623522408939.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone tamamen rezil bir firma ne ev ne de telefon için uygun değil. Vodafone çark ile ücretsiz WhatsApp ve Facebook konuşma paketi çıkardım. İnternetim 30 MB kalmıştı, ne de olsa internetten yemiyor diye WhatsApp üzerinden arkadaşımı aradım sohbet ettim. 5 dakika sonra mesaj geldi ek tarife başlamıştır tarzında. Fatura bir anda 42 TL'ye çıktı. Neyse buna tamam dedim interneti kapattım eve geldim. İnternet hala kapalı Wi-Fi'a bağlıyım. Bir mesaj daha geldi tekrar ek paket başlamış. Fatura 85 TL'ye çıktı, durumu aileme söyledim biz bir şey yapamayız bizi dinlemezler dedi. Bu şekilde internet faturası öder gibi telefon faturası ödemek zorunda kaldık.

Vodafone tamamen rezil bir firma ne ev ne de telefon için uygun değil. Vodafone çark ile ücretsiz WhatsApp ve Facebook konuşma paketi çıkardım. İnternetim 30 MB kalmıştı, ne de olsa internetten yemiyor diye WhatsApp üzerinden arkadaşımı aradım sohbet ettim. 5 dakika sonra mesaj geldi ek tarife başlamıştır tarzında. Fatura bir anda 42 TL'ye çıktı. Neyse buna tamam dedim interneti kapattım eve geldim. İnternet hala kapalı Wi-Fi'a bağlıyım. Bir mesaj daha geldi tekrar ek paket başlamış. Fatura 85 TL'ye çıktı, durumu aileme söyledim biz bir şey yapamayız bizi dinlemezler dedi. Bu şekilde internet faturası öder gibi telefon faturası ödemek zorunda kaldık.
Yok ona benzer birşey de yaşadım ama çıkamadık.Çok sıkıcı firma.

Annem en az 10 yıldır Turkcell kullanıyor tek 1 sıkıntı bile yaşamadık. İnternet Superonline internette bile sıkıntı olmadı.

24 ile iyi idare ediyordum ben. Olay rezillik bu arada.

ISS'ler istediği gibi at koşturuyor nasılsa bir şey diyen yok diye.

GeForce NOW 30 Mbps ile bile çok iyi görünmüyor zaten dert etme.

Hocalarım sorunumu çözdüler. Bu arada hocam @Lowell1 GeForce NOW 21 megabit ile 1080p 60 FPS aldım.

TECHNPAT.png

Geri
Yukarı