Vodafone Simple'a geçilir mi?

489798

Hectopat
Makaleler
26
Arkadaşlar merhaba taahutum bitmek üzere Vodafone simple kampanyası uygun geldi kullanan var mı memnun musunuz?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum 5GB internet olan paketini oldukça memnunum aslında otomatik ödeme sistemi işime yarıyor bir de paketin yenilendiğinde eski paketini 1 gün daha kullanabiliyorsun eskiden hediye çarkı yoktu ama şimdi dijital asistana her hafta "hediye" yazarak internet kazanabiliyorsun bence çok mantıklı ve kullanılabilir. Bunların yanında sınırsız WhatsApp vermeside aşırı iyi bana kalırsa.

Arkadaşlar merhaba taahhüdüm bitmek üzere Vodafone simple kampanyası uygun geldi kullanan var mı memnun musunuz?
Teşekkürler.

Ben önümüzdeki ay taahhüdüm biter bitmez kaçacağım Vodafone'dan. Sosyal medya sitelerinde gezinirken, video izlerken falan sürekli takılıyor. İnternet hızı berbat. 3 farklı şehirde denedim.

Arkadaşlar merhaba taahutum bitmek üzere Vodafone simple kampanyası uygun geldi kullanan var mı memnun musunuz?
Teşekkürler.
Ben de geçmeyi düşünüyordum ama müşteri hizmetleri ile görüştüğümde simple tarifelerin ödemesi sadece kredi kartından yapılıyormuş öyle söylediler ben de kredi kartı kullanmadıgım için vazgeçtim

Vodafone'a bulaşmayın. Turkcell ve Türk Telekom'u inceleyin. Türk Telekom'un bulunduğunuz lokasyonda kalitesi iyise ve fiyatından şikayetçiyseniz Vestelcell'i inceleyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı