Vodafone Supernet HG532S Modem ile İndirme Yapamama Sorunu

liverock

Hectopat
Herkese merhaba.
Vodafone Supernet HG532S modemini kullanmaktayım. Bilgisayar ile modeme bağlanıp, rahatlıkla veri indirebiliyorum fakat android cihazlarımla modeme bağlanınca indirme yapamıyorum. Android cihazim internete giriyor, tarayıcıdan sayfalar açıyor. Ayrıca google play, internet gerektiren birçok android uygulamasını da kullanamıyorum. Başka android cihazlarla da modeme bağlanıp indirme yapmaya çalıştım, yine aynı şekilde tarayıcıda sayfalar açılırken indirme yapamıyorum. Modem ile ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum fakat çözüme dair seçenek bulamadım. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Malesef ki Vodafone gibi kendini zeki sanan firmalar yüzünden android cihazlarımızdan internete giremiyormuşuz. Eski android sürümlerine Vodafone Süpernet sunucuları üzerinden erişim kısıtlaması getirildiğini öğrendim. Google play gibi bir çok uygulama bu nedenle internete bağlanmıyormuş. 1 aydır bu durumdayım, telefonum bozulduğunu sanıp tamirci tamirci dolaştım, bu firmanın sorumsuzluğu yüzünden telefonumla kaç defa format, tekrar rom yükleme gibi bir sürü işlem yaptım. Bu konu sizce davaya gerek bir konu değil midir. Fikir sunacak arkadaşlar varsa sevinirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı