Vodafone tarifemi nasıl değiştirebilirim?

karul

Decapat
Şu anda 100 TL'ye 3 GB yenilenen internet paketi kullanıyorum. Yetmiyor. Değiştirmek istiyorum. Siteden güncel tarifeniz kısmından tarifemi değiştir'e basıyorum. İlgileniyorum'a bastığım zaman faturalı tarifeye geçeceksiniz yazıyor. Ne yapmalıyım?

1690997440331.png

1690997510463.png

1690997455878.png

Faturasız tarifeleri nereden bulabilirim? Biraz gezindim fakat bulamadım.

Faturasız tarifeden kastın kontör sanırım onları da bilmiyorum ben siz nasıl Vodafone'a dayanabiliyorsunuz TT'den 1 sene oraya geçtim 1 seneyi zor doldurdum önermem Vodafone'yi.

Faturasız tarifeden kastın kontör sanırım onları da bilmiyorum ben siz nasıl Vodafone'a dayanabiliyorsunuz TT'den 1 sene oraya geçtim 1 seneyi zor doldurdum önermem Vodafone'yi.
Arkadaşım'da TT kullanıyor. Çilek festivaline gitmiştik. 1 saat mesaj gitmedi. Kalabalık ortamlarda çekmiyor.

Uygulamadan görmeniz lazım ama illa bulamadıysanız bir Vodafone şubesine gidip oradaki görevlilere tarife yaptırın en garantisi o.

Telefonum'un internetinde problem var. Yeni telefon almayı düşünüyorum. Bu yüzden siteden bakıyorum. Şube ile de uğraşmak istemiyorum. En kötü ihtimal ailemin telefonundan kendi hesabıma girip yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı