Vodafone-Turkcell-Turknet-Millenicom-Netspeed 100MB karşılaştırma

7ali7mert7

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir "ISS" ye geçeceğim kararsız kaldım Türk Telekom kira aldığı şirketlere göre daha pahalıya internet veriyor bundan dolayı değiştirme kararı aldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bunlardan başka öneriniz varsa onu da beklerim benim için upload önemli yayın yapacağım.

Vodafone resmen bana gel kardeşim ben her şeyini halledeceğim hatta üstüne hediyem de var diyor. Çeşitli Paketleri mevcut lakin ben genç paketlerini düşünüyorum;
Faturalı Genç Özel:
100Mb İndirme 20Mb Yükleme 12 ay (114TL)=> 1368

Gençlere Özel:
100Mb İndirme 20Mb Yükleme 12 ay (119TL)=> 1428

Redli Gençlere Özel:
100Mb İndirme 20Mb Yükleme 12 ay (109TL)=> 1308

Turkcell biraz pahalı ama halledilebilir:
100Mb İndirme 10Mb Yükleme 12 ay (119.90)=> 1438,8

Turknet pek bilmiyorum şaibeli yorumlar var:
100Mb İndirme 8Mb Yükleme 12 ay (99TL)=> 1188

Millenicom iptal ederken garip bir politikası var ama sorun değil:
100Mb İndirme 8Mb Yükleme
ilk 3 ay (79,90) \
12 ay toplam = 1183,8
son 9 ay (104,90) /

Netspeed istediğin zaman iptal ücretsiz mi hatırlayamadım ama istediğiniz zaman iptal dediklerine göre ücretsizdir:
100Mb İndirme 8Mb Yükleme 12 ay (99TL)=> 1188

Son düzenleme:
Vodafone fiber kulanıyordum 2 yıldır ve modem ücreti ile beraber 107 lira ödüyordum. Geçenlerde aradım uzatmak istediğimi söyledim ve 100 Mbps paketi her şey dahil 86 TL'ye 2 yıl uzattılar.

Bu videoyu izlemen daha iyi olur. Vodafone geçiş yapmadan önce.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Evet önemli bilgiler veriyor birkaç gündür araştırdığım için farkındayım bu durumların. Altyapı doğruladığımda santrale 0 metre diyor ama doğru mu bilmiyorum müşteri hizmetlerine sordum ve bir şey diyemediler.
Zaten bulunduğum bölgede Superonline altyapısından veriyor hizmeti. Superonline ile bir farkı yok yani.
Sanırım ben Vodafone seçsem bile Türk Telekom fiber altyapısı ile interneti sağlayacaklar.
"+" olarak profil fotoğrafındaki kadın muhteşem bir insan adı neydi, unuttum be?.

Geri
Yukarı